kcmkded - en to fa translation catalogue (20 entries)

en: KDE Service Manager
fa: مدیر خدمت KDE

en: (c) 2002 Daniel Molkentin
fa: (ح) ۲۰۰۲ Daniel Molkentin

en: <h1>Service Manager</h1><p>This module allows you to have an overview of all plugins of the KDE Daemon, also referred to as KDE Services. Generally, there are two types of service:</p><ul><li>Services invoked at startup</li><li>Services called on demand</li></ul><p>The latter are only listed for convenience. The startup services can be started and stopped. In Administrator mode, you can also define whether services should be loaded at startup.</p><p><b> Use this with care: some services are vital for KDE; do not deactivate services if you do not know what you are doing.</b></p>
fa: <h1>مدیر خدمت</h1><p>این پیمانه به شما اجازه می‌دهد مروری بر همه وصله‌های شبح KDE، که به عنوان خدمات KDE نیز یاد شده، داشته باشید. عموماً، دو نوع خدمات وجود دارد:</p><ul><li>خدمات درخواست‌شده در راه‌اندازی</li><li>خدمات فراخوانی‌شده هنگام تقاضا</li></ul><p>مورد آخر، فقط برای راحتی فهرست می‌شود. خدمات راه‌اندازی می‌توانند آغاز یا متوقف شوند. در حالت سرپرست، همچنین می‌توانید تعریف کنید که آیا خدمات باید در راه‌اندازی بارگذاری شوند.</p><p><b> با احتیاط از این استفاده کنید: برخی خدمات برای KDE حیاتی هستند؛ اگر نمی‌دانید چه کار می‌کنید، خدمات را غیرفعال نکنید.</b></p>

en: Running
fa: اجرا

en: Not running
fa: عدم اجرا

en: Load-on-Demand Services
fa: خدمات بارگذاری هنگام تقاضا

en: This is a list of available KDE services which will be started on demand. They are only listed for convenience, as you cannot manipulate these services.
fa: این فهرستی از خدمات قابل دسترس KDEاست، که هنگام تقاضا آغاز می‌شود. آنها فقط برای راحتی فهرست شده‌اند؛ بنابراین نمی‌توانید این خدمات را دستکاری کنید.

en: Service
fa: خدمت

en: Status
fa: وضعیت

en: Description
fa: توصیف

en: Startup Services
fa: خدمات راه‌اندازی

en: This shows all KDE services that can be loaded on KDE startup. Checked services will be invoked on next startup. Be careful with deactivation of unknown services.
fa: همه خدمات KDE که می‌تواند هنگام راه‌اندازی KDE بار شود را نمایش می‌دهد. خدمات بررسی‌شده در راه‌اندازی بعدی درخواست می‌شوند. مراقب غیرفعال‌سازی خدمات ناشناخته باشید.

en: Use
fa: استفاده

en: Start
fa: آغاز

en: Stop
fa: ایست

en: Unable to contact KDED.
fa: قادر به تماس با KDED نیست.

en: Unable to start server <em>%1</em>.
fa: قادر به آغاز کارساز <em>%1</em> نیست.

en: Unable to start service <em>%1</em>.<br /><br /><i>Error: %2</i>
fa: قادر به آغاز خدمت <em>%1</em> نیست.<br /><br /><i>خطا: %2</i>

en: Unable to stop server <em>%1</em>.
fa: قادر به توقف کارساز <em>%1</em> نیست.

en: Unable to stop service <em>%1</em>.<br /><br /><i>Error: %2</i>
fa: قادر به توقف <em>%1</em> خدمت نیست.<br /><br /><i>خطا: %2</i>
