kde-menu - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Menu item '%1' could not be highlighted.
fa: مورد «%1» گزینگان نتوانست برجسته شود.

en: KDE Menu query tool.
    This tool can be used to find in which menu a specific application is shown.
    The --highlight option can be used to visually indicate to the user where
    in the KDE menu a specific application is located.
fa: ابزار پرس و جوی گزینگان KDE.
    این ابزار می‌تواند برای یافتن گزینگانی که یک کاربردنامهٔ خاص در آن نمایش داده می‌شود به رود.
    گزینهٔ ‎--highlight می‌تواند برای این به کار رود که به کاربر به صورت دیداری نشان دهد کاربردنامه‌ای خاص، در کدام گزینگان KDE قرار دارد.

en: (c) 2003 Waldo Bastian
fa: (ح) ۲۰۰۳ Waldo Bastian

en: Author
fa: مؤلف

en: Output data in UTF-8 instead of local encoding
fa: تولید داده به UTF-8 به جای کدبندی محلی

en: Print menu-id of the menu that contains
    the application
fa: چاپ گزینگان-شناسهٔ گزینگان حاوی
    کاربردنامه

en: Print menu name (caption) of the menu that
    contains the application
fa: چاپ نام (عنوان) گزینگان گزینگانی که
    حاوی کاربردنامه است

en: Highlight the entry in the menu
fa: مدخل را در گزینگان برجسته کن

en: Do not check if sycoca database is up to date
fa: ره‌روز بودن پایگاه دادهٔ sycoca را بررسی نکن

en: The id of the menu entry to locate
fa: شناسهٔ مدخل گزینگان برای مکان‌یابی

en: You must specify an application-id such as 'kde4-konsole.desktop'
fa: شما باید کاربردنامه-شناسه‌ای مانند «kde4-konsole.desktop» مشخص کنید

en: You must specify at least one of --print-menu-id, --print-menu-name or --highlight
fa: حداقل باید یکی از ‎--print-menu-id، --print-menu-name یا ‎--highlight را مشخص کنید

en: No menu item '%1'.
fa: مورد گزینگان «%1» وجود ندارد.

en: Menu item '%1' not found in menu.
fa: مورد گزینگان «%1» در گزینگان یافت نشد.
