kio_trash - en to fa translation catalogue (25 entries)

en:  day |  days
fa[0]:  روز

en: Delete files older than:
fa: حذف پرونده‌های قدیمی‌تر از:

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to allow <b>automatic deletion</b> of files that are older than the value specified. Leave this disabled to <b>not</b> automatically delete any items after a certain timespan</para>
fa: <para>این گزینه را تیک بزنید برای<b>حذف خودکار</b>پرونده‌های قدیمی‌تر ازمقدار زمانی که تعیین کرده‌اید. این مورد را غیر فعال کنید برای پاک<b>نکردن</b> هیچ موردی بعد از بازه زمانی مشخص</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Set the number of days that files can remain in the trash. Any files older than this will be automatically deleted.</para>
fa: <para>تعداد روزهایی که پرونده‌ها در زباله‌دان میمانند را تعیین کنید. هر پرونده‌ای بعد از این زمان به صورت خودکار حذف خواهد شد.</para>

en: Limit to maximum size
fa: محدود کردن به اندازه‌ی بیشینه

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>Check this box to limit the trash to the maximum amount of disk space that you specify below. Otherwise, it will be unlimited.</para>
fa: <para>برای محدود کردن زباله‌دان به بیشترین مقداری که در زیر اجازه میدهید، اینجا را تیک بزنید. در غیر این صورت این مقدار نامحدود خواهد بود. </para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the maximum percent of disk space that will be used for the trash.</para>
fa: <para>این بیشترین درصد دیسک است که برای استفاده سطل زباله استفاده خواهد شد.</para>

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>This is the calculated amount of disk space that will be allowed for the trash, the maximum.</para>
fa: <para>این مقدار محاسبه شده‌ی فضای دیسکی است که برای استفاده سطل زباله به عنوان بیشترین مقدار اجازه داده شده.</para>

en: Maximum size:
fa: اندازه بیشینه:

en: When limit reached:
fa: وقتی محدودیت به مقدار زیر میرسد:

en: Warn Me
fa: به من اخطار بده

en: Delete Oldest Files From Trash
fa: قدیمی‌ترین پرونده‌ها را از زباله‌دان حذف کن

en: Delete Biggest Files From Trash
fa: بزرگترین پرونده‌ها را از زباله‌دان حذف کن

[ctx: @info:whatsthis]
en: <para>When the size limit is reached, it will prefer to delete the type of files that you specify, first. If this is set to warn you, it will do so instead of automatically deleting files.</para>
fa: <para>وقتی به اندازه‌ی محدوده‌ی تعیین شده رسیدیم،سامانه ترجیح میدهد که نوعی از پرونده‌ها راکه شما مشخص کرده‌اید پاک کند. اگر  سامانه برای هشدار به شما تنظیم شده باشد، به‌جای پاک کردنخودکار پرونده‌ها، به شما هشدار داده خواهد شد.</para>

en: Malformed URL %1
fa: نشانی وب بد شکل %1

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
fa: فهرست راهنمای %1 دیگر وجود ندارد، بنابراین امکان بازگرداندن این فقره به محل اصلی آن نیست. شما می‌توانید آن فهرست را مجدداً ایجاد کرده و دوباره از عمل بازگردانی استفاده کنید، یا فقره را به جای دیگری برای بازگردانی آن بکشید.

en: This file is already in the trash bin.
fa: پرونده هنوز در سطل زباله است.

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
fa: اشکال داخلی در رونوشت یا انتقال، هیچ وقت نباید اتفاق بیافتد

en: not supported
fa: پشتیبانی‌نشده

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
fa: برنامه کمک‌کننده برای گرداندن زباله KDE 
    نکته: برای حرکت پرونده‌ها به زباله، از ktrash استفاده نکنید، ولی »kfmclient «url» trash:/ را حرکت می‌دهد«

en: Empty the contents of the trash
fa: خالی کردن محتویات زباله

en: Restore a trashed file to its original location
fa: بازگردانی پرونده زباله‌شده به محل اصلی آن

en: Ignored
fa: چشم‌پوشی‌شده

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
fa: سطل زباله به مقدار بیشینه خود رسیده!
    سطل زباله را دستی خالی کنید.

en: The file is too large to be trashed.
fa: پرونده برای حذف شدن خیلی بزرگ است.
