knetattach - en to fa translation catalogue (29 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
fa: برای این <i>WebFolder</i> یک نام، همچنین نشانی کارساز و مسیر پوشه مورد استفاده را وارد کرده و دکمه <b>ذخیره و اتصال</b> را فشار دهید.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
fa: برای این <i>اتصال پوسته امن</i> یک نام، همچنین نشانی کارساز، درگاه و مسیر پوشه مورد استفاده را وارد کرده و دکمه <b>ذخیره و اتصال</b> را فشار دهید.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
fa: برای این <i>اتصال قرارداد انتقال پرونده</i> یک نام، همچنین نشانی کارساز و مسیر پوشه مورد استفاده را وارد کرده و دکمه <b>ذخیره و اتصال</b> را فشار دهید.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
fa: برای این <i>گرداننده شبکه میکروسافت ویندوز</i> یک نام، همچنین نشانی کارساز و مسیر پوشه مورد استفاده را وارد کرده و دکمه <b>ذخیره و اتصال</b> را فشار دهید.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
fa: قادر به اتصال به کارساز نیست. لطفاً، تنظیمات خود را بررسی کرده و دوباره سعی کنید.

en: Save && C&onnect
fa: ذخیره و &اتصال‌

en: C&onnect
fa: &اتصال‌

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
fa: جادوگر پوشه شبکه

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
fa: افزودن پوشه شبکه

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
fa:  نوع پوشه شبکه‌ای که می‌خواهید متصل شوید را انتخاب کنید و دکمه بعدی را فشار دهید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
fa: اتصال &اخیر:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
fa: &تارپوشه (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
fa: پوسته &امن )ssh(‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _ftp)
en: FT&P
fa: &قاپ‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
fa: &رانه‌ی شبکه‌ی ویندوز® مایکروسافت®

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
fa: اطلاعات پوشه شبکه

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _informationText)
en: Enter a name for this <i>%1</i> as well as the server address, port and folder path to use and press the Next button.
fa: برای این <i>%1</i> یک نام، همچنین نشانی کارساز، درگاه و مسیر پوشه مورد استفاده را وارد کنید و دکمه بعدی را فشار دهید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
fa: &نام:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
fa: &کاربر:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
fa: &کارساز:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
fa: &درگاه:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
fa: &قرارداد:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
fa: &پوشه:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
fa: کدبندی:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
fa: &ایجاد یک شمایل برای این پوشه دور‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
fa: &استفاده از رمزبندی‌

en: KDE Network Wizard
fa: جادوگر شبکه KDE

en: (c) 2004 George Staikos
fa: (c) ۲۰۰۴ George Staikos

en: Primary author and maintainer
fa: نویسنده و نگه‌دارنده اصلی
