kquitapp - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Command-line application quitter
fa: ترک‌کننده‌ی برنامه‌ی خط فرمانی

en: Quit a D-Bus enabled application easily
fa: خروج آسان از یک کاربردنامه با توانایی D-Bus

en: (c) 2006, Aaron Seigo
fa: (ح) ۲۰۰۶، Aaron Seigo

en: Current maintainer
fa: نگه‌دارندهٔ فعلی

en: Full service name, overrides application name provided
fa: نام کامل خدمت، نام فراهم‌شدهٔ کاربردنامه را باطل می‌کند

en: Path in the D-Bus interface to use
fa: مسیر در واسط D-Busی مورد استفاده

en: The name of the application to quit
fa: نام کاربردنامه برای خروج

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
fa: کاربرد %1 با استفاده از خدمت %2 و مسیر %3 پیدا نمیشود.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
fa: ترک برنامه %1 شکست خورد. خطای گزارش شده این بود:
    
         %2 : %3
