kolf - en to fa translation catalogue (124 entries)

en: No configuration options
fa: بدون گزینه‌های پیکربندی

en: Add object:
fa: افزودن شیء:

en: Course name:
fa: نام دوره:

en: Course author:
fa: نویسنده دوره:

en: Par:
fa: تعادل:

en: Maximum:
fa: بیشینه:

en: Maximum number of strokes player can take on this hole.
fa: حداکثر تعداد ضربه‌هایی که بازیکن می‌تواند در این گودال بگیرد.

en: Maximum number of strokes
fa: تعداد بیشینه ضربه‌ها

en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Show border walls
fa: نمایش دیوارهای مرزی

en: Course Author
fa: نویسنده دوره

en: Course Name
fa: نام دوره

en: Drop Outside of Hazard
fa: خروج از خطر

en: Rehit From Last Location
fa: ضربه زدن مجدد از آخرین محل

en: What would you like to do for your next shot?
fa: می‌خواهید برای گلوله بعدی چه کار کنید؟

en: %1 is in a Hazard
fa:  %1 در خطر است

en: %1 will start off.
fa:  %1 شروع خواهد کرد.

en: New Hole
fa: گودال جدید

en: Course name: %1
fa: نام دوره: %1

en: Created by %1
fa: ایجادشده توسط %1

en: %1 holes
fa:  %1 گودال

en: Course Information
fa: اطلاعات دوره

en: This hole uses the following plugins, which you do not have installed:
fa: این گودال از وصله‌های زیر استفاده می‌کند که شما نصب نکرده‌اید:

en: There are unsaved changes to current hole. Save them?
fa: در مورد گودال جاری، تغییرات ذخیره‌نشده‌ای وجود دارند. آنها ذخیره شوند؟

en: Unsaved Changes
fa: تغییرات ذخیره‌نشده

en: Save &Later
fa:  &بعداً ذخیره شود‌

en: Pick Kolf Course to Save To
fa: دوره Pick Kolf برای ذخیره در

en: &Do not ask again
fa: دوباره سؤال &نشود‌

en: Slope
fa: شیب

en: Puddle
fa: گودال

en: Wall
fa: دیوار

en: Cup
fa: جام

en: Sand
fa: شن و ماسه

en: Windmill
fa: اشیای بادی

en: Black Hole
fa: سیاه‌چال

en: Floater
fa: شناور

en: Bridge
fa: پل

en: Sign
fa: علامت

en: Bumper
fa: ضرب‌خور

en: Save &Course
fa: ذخیره &دوره‌

en: Save &Course As...
fa: ذخیره &دوره به عنوان...‌

en: &Save Game
fa: &ذخیره بازی‌

en: &Save Game As...
fa: &ذخیره بازی به عنوان...‌

en: &Edit
fa: &ویرایش‌

en: &New
fa: &جدید‌

en: &Reset
fa: &بازنشانی‌

en: &Undo Shot
fa: &واگرد گلوله‌

note: i18n("&Replay Shot"), 0, this, SLOT(emptySlot()), actionCollection(), "replay"); Go
en: Switch to Hole
fa: سودهی به گودال

en: &Next Hole
fa: گودال &بعدی‌

en: &Previous Hole
fa: گودال &قبلی‌

en: &First Hole
fa: &اولین گودال‌

en: &Last Hole
fa: &آخرین گودال‌

en: &Random Hole
fa: گودال &تصادفی‌

en: Enable &Mouse for Moving Putter
fa: فعال‌سازی &موشی برای حرکت چوگان‌

en: Enable &Advanced Putting
fa: فعال‌سازی گلف  &پیشرفته‌

en: Show &Info
fa: نمایش  &اطلاعات‌

en: Show Putter &Guideline
fa: نمایش  &رهنمون گلف‌

en: Enable All Dialog Boxes
fa: فعال‌سازی تمام جعبه‌های محاوره

en: Play &Sounds
fa: پخش &صداها‌

en: &About Course
fa: &در مورد دوره‌

en: &Tutorial
fa: &آموختار‌

en: Par
fa: تعادل

en:  and
fa:  و

en: %1 tied
fa:  %1 مساوی با

en: %1 won!
fa:  %1 برد!

en: High Scores for %1
fa: امتیازهای بالا برای %1

en: Pick Saved Game to Save To
fa: برداشتن بازی ذخیره‌شده برای ذخیره در

en: Pick Kolf Saved Game
fa: برداشتن بازی ذخیره‌شده Kolf

en: %1's turn
fa: نوبت %1

en: %1's score has reached the maximum for this hole.
fa: برای این گودال، امتیاز %1 به بیشینه رسیده است.

note: i18n: ectx: Menu (hole)
en: Ho&le
fa: &گودال‌

note: i18n: ectx: Menu (go_course)
en: &Go
fa: &برو‌

en: Enable show/hide
fa: فعال‌سازی نمایش/مخفی کردن

en: Slow
fa: آهسته

en: Fast
fa: سریع

en: Vertical
fa: عمودی

en: Horizontal
fa: افقی

en: Diagonal
fa: مورب

en: Opposite Diagonal
fa: ضد مورب

en: Reverse direction
fa: جهت معکوس

en: Unmovable
fa: غیرقابل حرکت

en: Whether or not this slope can be moved by other objects, like floaters.
fa: آیا این شیب را می‌توان توسط اشیای دیگر نظیر اجسام شناور حرکت داد، یا خیر.

en: Grade:
fa: درجه:

en: KDE Minigolf Game
fa: بازی گلف کوچک KDE

en: Advanced putting mode
fa: حالت پیشرفته گلف

en: Border around course
fa: مرز پیرامون دوره

en: Some good sound effects
fa: برخی اثرات خوب صدا

en: Wall-bouncing help
fa: کمک برای پرش از دیوار

en: Suggestions, bug reports
fa: پیشنهادها، گزارشهای اشکال

en: File
fa: پرونده

en: Print course information and exit
fa: چاپ اطلاعات دوره و خروج

en: By %1
fa: توسط %1

en: par %1
fa: تعادل %1

en: Course %1 does not exist.
fa: دوره %1 موجود نمی‌باشد.

en: New Game
fa: بازی جدید

en: Players
fa: بازیکنان

en: &New Player
fa: بازیکن &جدید‌

en: Choose Course to Play
fa: انتخاب دوره برای بازی

en: Course
fa: دوره

en: Create New
fa: ایجاد کردن جدید

en: You
fa: شما

en: Highscores
fa: امتیازهای بالا

en: Add...
fa: افزودن...

en: Remove
fa: حذف

en: Game Options
fa: گزینه‌های بازی

en: Options
fa: گزینه‌ها

en: &Strict mode
fa: حالت &سخت‌

en: In strict mode, undo, editing, and switching holes is not allowed. This is generally for competition. Only in strict mode are highscores kept.
fa: در حالت سخت، واگرد، ویرایش و سودهی گودالها مجاز نمی‌باشد. این معمولاً برای رقابت است. فقط در حالت سخت، امتیازهای بالا نگه داشته می‌شوند.

en: Par %1
fa: تعادل %1

en: %1 Holes
fa: %1 گودال

en: Pick Kolf Course
fa: برداشتن دوره Kolf

en: Chosen course is already on course list.
fa: دوره انتخاب‌شده، از قبل در فهرست دوره می‌باشد.

en: Player %1
fa: بازیکن %1

en: Exiting ball angle:
fa: زاویه خروج توپ:

en: Minimum exit speed:
fa: سرعت کمینه خروج:

en: &Top
fa: &بالا‌

en: &Left
fa: &چپ‌

en: &Right
fa: &راست‌

en: &Bottom
fa: &دکمه‌

en: Walls on:
fa: دیوارها بر روی:

en: Sign HTML:
fa: علامت زنگام:

en: Moving speed
fa: سرعت حرکت

en: New Text
fa: متن جدید

en: Total
fa: مجموع
