kcmcrypto - en to fa translation catalogue (176 entries)

en: X509 Certificate Export
fa: صادرات گواهی‌نامه X509

en: Format
fa: قالب

en: &Netscape
fa: &نت‌اسکیپ‌

en: &Text
fa: &متن‌

en: Filename:
fa: نام پرونده:

en: &Export
fa: &صادرات‌

en: &Cancel
fa: &لغو‌

en: Internal error. Please report to kfm-devel@kde.org.
fa: خطای درونی: لطفاً، به kfm-devel@kde.org گزارش کنید.

en: Error converting the certificate into the requested format.
fa: خطای تبدیل گواهی‌نامه به قالب درخواست‌شده.

en: Error opening file for output.
fa: خطای باز کردن پرونده برای خروجی.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, D_GenCert)
en: Certificate Creation Wizard
fa: جادوگر ایجاد گواهی‌نامه

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, T_CertType)
en: Certificate type:
fa: نوع گواهی‌نامه:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Passphrase:
fa: عبارت عبور:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Passphrase (verify):
fa: عبارت عبور )وارسی کردن(:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: Country code:
fa: کد کشور:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: State or province (in full):
fa: ایالت یا استان )کامل(:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: City:
fa: شهر:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Organization name:
fa: نام سازمان:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Organizational unit/group:
fa: واحد/گروه سازمانی:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: Full hostname of the server:
fa: نام میزبان کامل کارساز:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel9)
en: Email address:
fa: نشانی رایانامه:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel10)
en: Days valid:
fa: روزهای معتبر:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox1)
en: Self sign
fa: خودامضا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel11)
en: Digest:
fa: چکیده:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel12)
en: Alias:
fa: مستعار:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CheckBox2)
en: Use DSA instead of RSA
fa: استفاده از DSA به جای RSA

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel13)
en: Bit strength:
fa: استحکام بیت:

en: %1 (%2 of %3 bits)
fa: %1 )%2 از %3 بیت(

en: <h1>Crypto</h1> This module allows you to configure SSL for use with most KDE applications, as well as manage your personal certificates and the known certificate authorities.
fa: <h1>رمز</h1> این پیمانه اجازه می‌دهد که SSL را برای استفاده توسط بیشتر کاربردهای KDE پیکربندی کنید، همچنین گواهی‌نامه‌های شخصی و اختیارات گواهی‌نامه شناخته‌شده را مدیریت می‌کند.

en: KDE Crypto Control Module
fa: پیمانه کنترل رمز KDE

en: (c) 2000 - 2001 George Staikos
fa: (ح) ۲۰۰۱ - ۲۰۰۰ George Staikos

en: SSL Ciphers to Use
fa: رمزهای مورد استفاده SSL

en: Select the ciphers you wish to enable when using the SSL protocol. The actual protocol used will be negotiated with the server at connection time.
fa: رمزهایی که می‌خواهید هنگام استفاده از قرارداد SSL فعال سازید را انتخاب کنید. قرارداد واقعی استفاده‌شده در زمان اتصال، با کارساز مذاکره می‌کند.

en: Cipher Wizard
fa: جادوگر متن رمزی

en: Strong Ciphers Only
fa: فقط رمزهای قوی

en: Export Ciphers Only
fa: فقط صادرات متنهای رمزی

en: Enable All
fa: فعال‌سازی همه

en: <qt>Use these preconfigurations to more easily configure the SSL encryption settings. You can choose among the following modes:<ul><li><b>Strong Ciphers Only:</b> Select only the strong (&gt;= 128 bit) encryption ciphers.</li><li><b>Export Ciphers Only:</b> Select only the weak ciphers (&lt;= 56 bit).</li><li><b>Enable All:</b> Select all SSL ciphers and methods.</li></ul></qt>
fa: <qt>از این پیش‌پیکربندی‌ها برای پیکربندی آسان‌تر تنظیمات رمزبندی SSL استفاده کنید. می‌توانید بین این سبک‌ها انتخاب کنید:<ul><li><b>فقط رمزینه‌های قوی:</b>فقط انتخاب رمزینه‌های رمزبندی قوی (&gt;= ۱۲۸بیت).</li><li><b>صدور رمزینه‌های تنها:</b> فقط انتخاب رمزینه‌های ضعیف (&lt;= ۵۶ بیت).</li><li><b>فعال‌سازی همه:</b> انتخاب همهٔ رمزینه‌های SSL و روش‌ها.</li></ul></qt>

en: Warn on &entering SSL mode
fa: اخطار هنگام &ورود به حالت SSL‌

en: If selected, you will be notified when entering an SSL enabled site
fa: در صورت گزینش، هنگام ورود به پایگاه فعال‌شده SSL، به شما اخطار داده می‌شود.

en: Warn on &leaving SSL mode
fa: اخطار هنگام &ترک حالت SSL‌

en: If selected, you will be notified when leaving an SSL based site.
fa: در صورت گزینش، هنگام ترک پایگاه پایه‌ای SSL، به شما اخطار داده می‌شود.

en: Warn on sending &unencrypted data
fa: اخطار هنگام ارسال داده‌های &رمزبندی‌نشده‌

en: If selected, you will be notified before sending unencrypted data via a web browser.
fa: در صورت گزینش، پیش از ارسال داده رمزبندی‌نشده از طریق مرورگر وب، به شما اخطار داده می‌شود.

en: Warn on &mixed SSL/non-SSL pages
fa: اخطار هنگام صفحات &مخلوط‌شده SSL/ غیر SSL‌

en: If selected, you will be notified if you view a page that has both encrypted and non-encrypted parts.
fa: در صورت گزینش، اگر صفحه‌ای مشاهده کنید که دارای هر دو بخش رمزبندی‌شده و رمزبندی‌نشده باشد، به شما اخطار داده می‌شود.

en: Path to OpenSSL Shared Libraries
fa: مسیر کتابخانه‌های مشترک OpenSSL

en: &Test
fa: &آزمون‌

en: Use EGD
fa: استفاده از EGD

en: Use entropy file
fa: استفاده از پرونده آنتروپی

en: Path to EGD:
fa: مسیر EGD:

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the entropy gathering daemon (EGD) for initializing the pseudo-random number generator.
fa: در صورت گزینش، از OpenSSLبرای استفاده از شبح جمع‌آوری آنتروپی )EGD( برای مقداردهی اولیه مولد عدد غیر تصادفی سؤال می‌شود.

en: If selected, OpenSSL will be asked to use the given file as entropy for initializing the pseudo-random number generator.
fa: در صورت گزینش، از OpenSSL برای استفاده از پرونده داده‌شده به عنوان آنتروپی، برای مقداردهی اولیه مولد عدد غیر تصادفی سؤال می‌شود.

en: Enter the path to the socket created by the entropy gathering daemon (or the entropy file) here.
fa: مسیر سوکت ایجادشده توسط شبح جمع‌آوری آنتروپی )یا پرونده آنتروپی( را در اینجا وارد کنید.

en: Click here to browse for the EGD socket file.
fa: برای مرور پرونده سوکت EGD، اینجا را فشار دهید.

en: This list box shows which certificates of yours KDE knows about. You can easily manage them from here.
fa: این جعبه فهرست نشان می‌دهد که کدام گواهی‌نامه شما  KDEرا می‌شناسد. از اینجا می‌توانید به آسانی آنها را مدیریت کنید.

en: Common Name
fa: نام مشترک

en: Email Address
fa: نشانی رایانامه

en: I&mport...
fa: &واردات...‌

en: &Export...
fa: &صادرات...‌

en: Remo&ve
fa: &حذف‌

en: &Unlock
fa: &باز کردن قفل‌

en: Verif&y
fa: &وارسی‌

en: Chan&ge Password...
fa: &تغییر اسم رمز...‌

en: This is the information known about the owner of the certificate.
fa: این اطلاعات شناخته‌شده در مورد مالک گواهی‌نامه می‌باشد.

en: This is the information known about the issuer of the certificate.
fa: این اطلاعات شناخته‌شده درباره ناشر گواهی‌نامه می‌باشد.

en: Valid from:
fa: معتبر از:

en: Valid until:
fa: معتبر تا:

en: The certificate is valid starting at this date.
fa: گواهی‌نامه از آغاز این تاریخ معتبر است.

en: The certificate is valid until this date.
fa: گواهی‌نامه تا این تاریخ معتبر است.

en: MD5 digest:
fa: چکیده MD5:

en: A hash of the certificate used to identify it quickly.
fa: برای شناسایی سریع آن، از گواهی‌نامه به صورت درهم استفاده شد.

en: On SSL Connection...
fa: هنگام اتصال SSL...

en: &Use default certificate
fa: &استفاده از گواهی‌نامه ‌‌پیش‌فرض‌

en: &List upon connection
fa: &فهرست روی اتصال‌

en: &Do not use certificates
fa: از گواهی‌نامه‌ها استفاده &نشود‌

en: SSL certificates cannot be managed because this module was not linked with OpenSSL.
fa: گواهی‌نامه‌های SSLرا نمی‌توان مدیریت کرد، زیرا این پیمانه با OpenSSL پیوند نخورده بود.

note: i18n("Default Authentication Certificate"), tabAuth), 0, 0, 0, 3 );
en: Default Action
fa: کنش پیش‌فرض

en: &Send
fa: &ارسال‌

en: &Prompt
fa: &اعلان‌

en: Do &not send
fa: ارسال &نشود‌

en: Default certificate:
fa: گواهی‌نامه پیش‌فرض:

en: Host authentication:
fa: احراز هویت میزبان:

en: Host
fa: میزبان

en: Certificate
fa: گواهی‌نامه

en: Policy
fa: خط مشی

en: Host:
fa: میزبان:

en: Certificate:
fa: گواهی‌نامه:

en: Action
fa: کنش

en: Send
fa: ارسال

en: Prompt
fa: اعلان

en: Do not send
fa: ارسال نشود

en: Ne&w
fa: &جدید‌

en: This list box shows which site and person certificates KDE knows about. You can easily manage them from here.
fa: این جعبه فهرست نشان می‌دهد که KDEکدام پایگاه و گواهی‌نامه‌های شخصی را می‌شناسد. از اینجا می‌توانید به آسانی آنها را مدیریت کنید.

en: Organization
fa: سازمان

en: This button allows you to export the selected certificate to a file of various formats.
fa: این دکمه به شما اجازه می‌دهد که گواهی‌نامه انتخاب‌شده را به یک پرونده از قالبهای مختلف صادر کنید.

en: &Remove
fa: &حذف‌

en: This button removes the selected certificate from the certificate cache.
fa: این دکمه گواهی‌نامه انتخاب‌شده را از نهانگاه گواهی‌نامه حذف می‌کند.

en: &Verify
fa: &وارسی‌

en: This button tests the selected certificate for validity.
fa: این دکمه گواهی‌نامه برگزیده را برای اعتبار آزمایش می‌کند.

en: Cache
fa: نهانگاه

en: Permanentl&y
fa: &دائمی‌

en: &Until
fa: &تا‌

en: Select here to make the cache entry permanent.
fa: برای دائمی کردن مدخل نهانگاه، اینجا را برگزینید.

en: Select here to make the cache entry temporary.
fa: برای موقت‌سازی مدخل نهانگاه، اینجا را برگزینید.

en: The date and time until the certificate cache entry should expire.
fa: تاریخ و زمان تا انقضای مدخل نهانگاه گواهی‌نامه.

en: Accep&t
fa: &پذیرش‌

en: Re&ject
fa: &رد کردن‌

en: Select this to always accept this certificate.
fa: برای پذیرش دائمی این گواهی‌نامه، این را برگزینید.

en: Select this to always reject this certificate.
fa: برای رد دائمی این گواهی‌نامه، این را برگزینید.

en: Select this if you wish to be prompted for action when receiving this certificate.
fa: اگر می‌خواهید هنگام دریافت این گواهی‌نامه، برای کنش به شما اعلان شود، این گزینه را برگزینید.

en: This list box shows which certificate authorities KDE knows about. You can easily manage them from here.
fa: این جعبه فهرست نشان می‌دهد که KDE کدام مجوز گواهی‌نامه را می‌شناسد. به آسانی می‌توانید آنها را از اینجا مدیریت کنید.

en: Organizational Unit
fa: واحد سازمانی

en: Res&tore
fa: &بازگردانی‌

en: Accept for site signing
fa: پذیرش امضای پایگاه

en: Accept for email signing
fa: پذیرش امضای رایانامه

en: Accept for code signing
fa: پذیرش امضای کد

en: Warn on &self-signed certificates or unknown CA's
fa: اخطار هنگام گواهی‌نامه‌های &خود امضاشده یا مجوز گواهی‌نامه ناشناخته‌

en: Warn on &expired certificates
fa: اخطار برای گواهی‌نامه‌های &انقضایافته‌

en: Warn on re&voked certificates
fa: اخطار برای گواهی‌نامه‌های &باطل‌شده‌

en: This list box shows which sites you have decided to accept a certificate from even though the certificate might fail the validation procedure.
fa: این جعبه فهرست، پایگاههایی که تصمیم گرفته‌اید حتی در صورت خرابی رویه اعتبارسنجی گواهی‌نامه از آنها گواهی‌نامه بپذیرید را نمایش می‌دهد.

en: &Add
fa: &افزودن‌

en: These options are not configurable because this module was not linked with OpenSSL.
fa: این گزینه‌ها قابل پیکربندی نیستند، زیرا این پیمانه به OpenSSL پیوند نخورده بود.

en: Your Certificates
fa: گواهی‌نامه‌های شما

en: Authentication
fa: احراز هویت

en: Peer SSL Certificates
fa: گواهی‌نامه‌های جفت SSL

en: SSL Signers
fa: امضاکنندگان SSL

en: Validation Options
fa: گزینه‌های اعتبارسنجی

en: If you do not select at least one cipher, SSL will not work.
fa: اگر حداقل یک رمز را انتخاب نکنید، SSL کار نخواهد کرد.

en: SSL Ciphers
fa: رمزهای SSL

en: Could not open the certificate.
fa: گواهی‌نامه را نتوانست باز کند.

en: Error obtaining the certificate.
fa: خطای به دست آوردن گواهی‌نامه.

en: This certificate passed the verification tests successfully.
fa: این گواهی‌نامه از آزمونهای وارسی با موفقیت گذر کرد.

en: This certificate has failed the tests and should be considered invalid.
fa: این گواهی‌نامه در آزمونها رد شده و باید نامعتبر تلقی شود.

en: Certificate Password
fa: اسم رمز گواهی‌نامه

en: Certificate password
fa: اسم رمز گواهی‌نامه

en: The certificate file could not be loaded. Try a different password?
fa: پرونده گواهی‌نامه بار نشد. یک اسم رمز متفاوت امتحان کنید؟

en: Try
fa: امتحان شود

en: Do Not Try
fa: امتحان نشود

en: A certificate with that name already exists. Are you sure that you wish to replace it?
fa: هنوز گواهی‌نامه‌ای با آن نام وجود دارد. مطمئناً می‌خواهید آن را جایگزین کنید؟

en: Replace
fa: جایگزینی

en: Enter the certificate password:
fa: اسم رمز گواهی‌نامه را وارد کنید:

en: Password For '%1'
fa: اسم رمز برای »%1«

en: Decoding failed. Please try again:
fa: خرابی در کدگشایی. لطفاً، دوباره امتحان کنید:

en: Export failed.
fa: خرابی در صادرات.

en: Enter the OLD password for the certificate:
fa: اسم رمز قدیمی را برای گواهی‌نامه وارد کنید:

en: Enter the new certificate password
fa: اسم رمز جدید گواهی‌نامه را وارد کنید

en: This is not a signer certificate.
fa: این گواهی‌نامه امضاکننده نیست.

en: You already have this signer certificate installed.
fa: قبلاً این گواهی‌نامه امضاکننده را نصب کرده‌اید.

en: The certificate file could not be loaded.
fa: پرونده گواهی‌نامه را نمی‌توان بار کرد.

en: Do you want to make this certificate available to KMail as well?
fa: می‌خواهید این گواهی‌نامه را برای KMailهم دسترس‌پذیر کنید؟

en: Make Available
fa: قابل دسترس کردن

en: Do Not Make Available
fa: قابل دسترس نشود

en: Could not execute Kleopatra. You might have to install or update the kdepim package.
fa: Kleopatra را نتوانست اجرا کند. شاید مجبور شوید که بسته kdepim را نصب کرده یا به‌روز کنید .

en: This will revert your certificate signers database to the KDE default.
    This operation cannot be undone.
    Are you sure you wish to continue?
fa: دادگان امضاکنندگان گواهی‌نا‌مه شما را به پیش‌فرض KDE برمی‌گرداند.
    این عمل را نمی‌توان انجام‌نشده گذاشت.
    مطمئن هستید که می‌خواهید ادامه دهید؟

en: Revert
fa: رجعت

en: Failed to load OpenSSL.
fa: خرابی در بارگذاری OpenSSL.

en: libssl was not found or successfully loaded.
fa: libssl یافت نشد یا با موفقیت بارگذاری نشد.

en: libcrypto was not found or successfully loaded.
fa: libcrypto یافت نشد یا با موفقیت بارگذاری نشد.

en: OpenSSL was successfully loaded.
fa: OpenSSL با موفقیت بارگذاری شد.

en: Path to entropy file:
fa: مسیر پرونده آنتروپی:

en: Personal SSL
fa: SSL شخصی

en: Server SSL
fa: SSL کارساز

en: S/MIME
fa: مایم امن

en: SSL Personal Request
fa: درخواست شخصی SSL

en: SSL Server Request
fa: درخواست کارساز SSL

en: Netscape SSL
fa: SSL نت‌اسکیپ

[ctx: Server certificate authority]
en: Server CA
fa: مجوز گواهی‌نامه کارساز

[ctx: Personal certificate authority]
en: Personal CA
fa: مجوز گواهی‌نامه شخصی

[ctx: Secure MIME certificate authority]
en: S/MIME CA
fa: مجوز گواهی‌نامه S/MIME

[ctx: No Certificates on List]
en: None
fa: هیچ‌کدام

en: Don't Send
fa: ارسال نشود

[ctx: Select Time and Date]
en: Date & Time Selector
fa: گزیننده تاریخ و زمان

[ctx: Set Hours of Time]
en: Hour:
fa: ساعت:

[ctx: Set Minutes of Time]
en: Minute:
fa: دقیقه:

[ctx: Set Seconds of Time]
en: Second:
fa: ثانیه:
