kdelibs_colors4 - en to fa translation catalogue (453 entries)

[ctx: color]
en: AliceBlue
fa: آبی باز

[ctx: color]
en: AntiqueWhite
fa: نارنجی بسیار روشن

[ctx: color]
en: AntiqueWhite1
fa: نارنجی بسیار روشن ۱

[ctx: color]
en: AntiqueWhite2
fa: نارنجی بسیار روشن ۲

[ctx: color]
en: AntiqueWhite3
fa: نارنجی بسیار روشن ۳

[ctx: color]
en: AntiqueWhite4
fa: نارنجی بسیار روشن ۴

[ctx: color]
en: BlanchedAlmond
fa: مغز بادامی

[ctx: color]
en: BlueViolet
fa: بنفش آبی

[ctx: color]
en: CadetBlue
fa: سبز ارتشی

[ctx: color]
en: CadetBlue1
fa: سبز ارتشی ۱

[ctx: color]
en: CadetBlue2
fa: سبز ارتشی ۲

[ctx: color]
en: CadetBlue3
fa: سبز ارتشی ۳

[ctx: color]
en: CadetBlue4
fa: سبز ارتشی ۴

[ctx: color]
en: CornflowerBlue
fa: آبی آسمانی

[ctx: color]
en: DarkBlue
fa: آبی تیره

[ctx: color]
en: DarkCyan
fa: سبزآبی تیره

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod
fa: خردلی تیره

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod1
fa: خردلی تیره ۱

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod2
fa: خردلی تیره ۲

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod3
fa: خردلی تیره ۳

[ctx: color]
en: DarkGoldenrod4
fa: خردلی تیره ۴

[ctx: color]
en: DarkGray
fa: خاکستری تیره

[ctx: color]
en: DarkGreen
fa: سبز تیره

[ctx: color]
en: DarkGrey
fa: خاکستری تیره

[ctx: color]
en: DarkKhaki
fa: خاکی تیره

[ctx: color]
en: DarkMagenta
fa: سرخ‌آبی تیره

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen
fa: سبز زیتونی تیره

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen1
fa: سبز زیتونی تیره ۱

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen2
fa: سبز زیتونی تیره ۲

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen3
fa: سبز زیتونی تیره ۳

[ctx: color]
en: DarkOliveGreen4
fa: سبز زیتونی تیره ۴

[ctx: color]
en: DarkOrange
fa: نارنجی تیره

[ctx: color]
en: DarkOrange1
fa: نارنجی تیره ۱

[ctx: color]
en: DarkOrange2
fa: نارنجی تیره ۲

[ctx: color]
en: DarkOrange3
fa: نارنجی تیره ۳

[ctx: color]
en: DarkOrange4
fa: نارنجی تیره ۴

[ctx: color]
en: DarkOrchid
fa: ارغوانی تیره

[ctx: color]
en: DarkOrchid1
fa: ارغوانی تیره ۱

[ctx: color]
en: DarkOrchid2
fa: ارغوانی تیره ۲

[ctx: color]
en: DarkOrchid3
fa: ارغوانی روشن ۳

[ctx: color]
en: DarkOrchid4
fa: ارغوانی تیره ۴

[ctx: color]
en: DarkRed
fa: قرمز تیره

[ctx: color]
en: DarkSalmon
fa: گل‌بهی تیره

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen
fa: سبزآبی تیره

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen1
fa: سبزآبی تیره ۱

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen2
fa: سبزآبی تیره ۲

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen3
fa: سبزآبی تیره ۳

[ctx: color]
en: DarkSeaGreen4
fa: سبزآبی تیره ۴

[ctx: color]
en: DarkSlateBlue
fa: آبی مایل به خاکستری تیره

[ctx: color]
en: DarkSlateGray
fa: خاکستری تیره تیره

[ctx: color]
en: DarkSlateGray1
fa: خاکستری تیره تیره ۱

[ctx: color]
en: DarkSlateGray2
fa: خاکستری تیره تیره ۲

[ctx: color]
en: DarkSlateGray3
fa: خاکستری تیره تیره ۳

[ctx: color]
en: DarkSlateGray4
fa: خاکستری تیره تیره

[ctx: color]
en: DarkSlateGrey
fa: خاکستری تیره تیره

[ctx: color]
en: DarkTurquoise
fa: فیروزه‌ای تیره

[ctx: color]
en: DarkViolet
fa: بنفش تیره

[ctx: color]
en: DeepPink
fa: صورتی سیر

[ctx: color]
en: DeepPink1
fa: صورتی سیر ۱

[ctx: color]
en: DeepPink2
fa: صورتی سیر ۲

[ctx: color]
en: DeepPink3
fa: صورتی سیر ۳

[ctx: color]
en: DeepPink4
fa: صورتی سیر ۴

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue
fa: آبی آسمانی سیر

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue1
fa: آبی آسمانی سیر ۱

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue2
fa: آبی آسمانی سیر ۲

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue3
fa: آبی آسمانی سیر ۳

[ctx: color]
en: DeepSkyBlue4
fa: آبی آسمانی سیر ۴

[ctx: color]
en: DimGray
fa: خاکستری مات

[ctx: color]
en: DimGrey
fa: خاکستری مات

[ctx: color]
en: DodgerBlue
fa: آبی کم‌رنگ

[ctx: color]
en: DodgerBlue1
fa: آبی کم‌رنگ ۱

[ctx: color]
en: DodgerBlue2
fa: آبی کم‌رنگ ۲

[ctx: color]
en: DodgerBlue3
fa: آبی کم‌رنگ ۳

[ctx: color]
en: DodgerBlue4
fa: آبی کم‌رنگ ۴

[ctx: color]
en: FloralWhite
fa: سفید گلی

[ctx: color]
en: ForestGreen
fa: سبز جنگلی

[ctx: color]
en: GhostWhite
fa: سفید یخچالی

[ctx: color]
en: GreenYellow
fa: زرد سبز

[ctx: color]
en: HotPink
fa: صورتی گرم

[ctx: color]
en: HotPink1
fa: صورتی گرم ۱

[ctx: color]
en: HotPink2
fa: صورتی گرم ۲

[ctx: color]
en: HotPink3
fa: صورتی گرم ۳

[ctx: color]
en: HotPink4
fa: صورتی گرم ۴

[ctx: color]
en: IndianRed
fa: اُخرایی

[ctx: color]
en: IndianRed1
fa: اُخرایی ۱

[ctx: color]
en: IndianRed2
fa: اُخرایی ۲

[ctx: color]
en: IndianRed3
fa: اُخرایی ۳

[ctx: color]
en: IndianRed4
fa: اُخرایی ۴

[ctx: color]
en: LavenderBlush
fa: بنفش روشن

[ctx: color]
en: LavenderBlush1
fa: بنفش روشن ۱

[ctx: color]
en: LavenderBlush2
fa: بنفش روشن ۲

[ctx: color]
en: LavenderBlush3
fa: بنفش روشن ۳

[ctx: color]
en: LavenderBlush4
fa: بنفش روشن ۴

[ctx: color]
en: LawnGreen
fa: سبز چمنی

[ctx: color]
en: LemonChiffon
fa: زرد روشن

[ctx: color]
en: LemonChiffon1
fa: زرد روشن ۱

[ctx: color]
en: LemonChiffon2
fa: زرد روشن ۲

[ctx: color]
en: LemonChiffon3
fa: زرد روشن ۳

[ctx: color]
en: LemonChiffon4
fa: زرد روشن ۴

[ctx: color]
en: LightBlue
fa: آبی روشن

[ctx: color]
en: LightBlue1
fa: آبی روشن ۱

[ctx: color]
en: LightBlue2
fa: آبی روشن ۲

[ctx: color]
en: LightBlue3
fa: آبی روشن ۳

[ctx: color]
en: LightBlue4
fa: آبی روشن ۴

[ctx: color]
en: LightCoral
fa: مرجانی روشن

[ctx: color]
en: LightCyan
fa: سبز‌آبی روشن

[ctx: color]
en: LightCyan1
fa: سبز‌آبی روشن ۱

[ctx: color]
en: LightCyan2
fa: سبز‌آبی روشن ۲

[ctx: color]
en: LightCyan3
fa: سبز‌آبی روشن ۳

[ctx: color]
en: LightCyan4
fa: سبز‌آبی روشن ۴

[ctx: color]
en: LightGoldenrod
fa: خردلی روشن

[ctx: color]
en: LightGoldenrod1
fa: خردلی روشن ۱

[ctx: color]
en: LightGoldenrod2
fa: خردلی روشن ۲

[ctx: color]
en: LightGoldenrod3
fa: خردلی روشن ۳

[ctx: color]
en: LightGoldenrod4
fa: خردلی روشن ۴

[ctx: color]
en: LightGoldenrodYellow
fa: زرد خردلی روشن

[ctx: color]
en: LightGray
fa: خاکستری روشن

[ctx: color]
en: LightGreen
fa: سبز روشن

[ctx: color]
en: LightGrey
fa: خاکستری روشن

[ctx: color]
en: LightPink
fa: صورتی روشن

[ctx: color]
en: LightPink1
fa: صورتی روشن ۱

[ctx: color]
en: LightPink2
fa: صورتی روشن ۲

[ctx: color]
en: LightPink3
fa: صورتی روشن ۳

[ctx: color]
en: LightPink4
fa: صورتی روشن ۴

[ctx: color]
en: LightSalmon
fa: گل‌بهی روشن

[ctx: color]
en: LightSalmon1
fa: گل‌بهی روشن ۱

[ctx: color]
en: LightSalmon2
fa: گل‌بهی روشن ۲

[ctx: color]
en: LightSalmon3
fa: گل‌بهی روشن ۳

[ctx: color]
en: LightSalmon4
fa: گل‌بهی روشن ۴

[ctx: color]
en: LightSeaGreen
fa: سبزآبی روشن

[ctx: color]
en: LightSkyBlue
fa: آبی آسمانی روشن

[ctx: color]
en: LightSkyBlue1
fa: آبی آسمانی روشن ۱

[ctx: color]
en: LightSkyBlue2
fa: آبی آسمانی روشن ۲

[ctx: color]
en: LightSkyBlue3
fa: آبی آسمانی روشن ۳

[ctx: color]
en: LightSkyBlue4
fa: آبی آسمانی روشن ۴

[ctx: color]
en: LightSlateBlue
fa: آبی مایل به خاکستری روشن

[ctx: color]
en: LightSlateGray
fa: خاکستری تیره باز

[ctx: color]
en: LightSlateGrey
fa: خاکستری تیره باز

[ctx: color]
en: LightSteelBlue
fa: آبی نفتی روشن

[ctx: color]
en: LightSteelBlue1
fa: آبی نفتی روشن ۱

[ctx: color]
en: LightSteelBlue2
fa: آبی نفتی روشن ۲

[ctx: color]
en: LightSteelBlue3
fa: آبی نفتی روشن ۳

[ctx: color]
en: LightSteelBlue4
fa: آبی نفتی روشن ۴

[ctx: color]
en: LightYellow
fa: زرد روشن

[ctx: color]
en: LightYellow1
fa: زرد روشن ۱

[ctx: color]
en: LightYellow2
fa: زرد روشن ۲

[ctx: color]
en: LightYellow3
fa: زد روشن ۳

[ctx: color]
en: LightYellow4
fa: زرد روشن ۴

[ctx: color]
en: LimeGreen
fa: سبز لیمویی

[ctx: color]
en: MediumAquamarine
fa: کبود متوسط

[ctx: color]
en: MediumBlue
fa: آبی متوسط

[ctx: color]
en: MediumOrchid
fa: ارغوانی متوسط

[ctx: color]
en: MediumOrchid1
fa: ارغوانی متوسط ۱

[ctx: color]
en: MediumOrchid2
fa: ارغوانی متوسط ۲

[ctx: color]
en: MediumOrchid3
fa: ارغوانی متوسط ۳

[ctx: color]
en: MediumOrchid4
fa: ارغوانی متوسط ۴

[ctx: color]
en: MediumPurple
fa: بنفش متوسط

[ctx: color]
en: MediumPurple1
fa: بنفش متوسط ۱

[ctx: color]
en: MediumPurple2
fa: بنفش متوسط ۲

[ctx: color]
en: MediumPurple3
fa: بنفش متوسط ۳

[ctx: color]
en: MediumPurple4
fa: بنفش متوسط ۴

[ctx: color]
en: MediumSeaGreen
fa: سبزآبی متوسط

[ctx: color]
en: MediumSlateBlue
fa: آبی مایل به خاکستری متوسط

[ctx: color]
en: MediumSpringGreen
fa: سبز بهاری متوسط

[ctx: color]
en: MediumTurquoise
fa: فیروزه‌ای متوسط

[ctx: color]
en: MediumVioletRed
fa: قرمز بنفش متوسط

[ctx: color]
en: MidnightBlue
fa: آبی سیر

[ctx: color]
en: MintCream
fa: سبز خیلی روشن

[ctx: color]
en: MistyRose
fa: صورتی روشن

[ctx: color]
en: MistyRose1
fa: صورتی روشن ۱

[ctx: color]
en: MistyRose2
fa: صورتی روشن ۲

[ctx: color]
en: MistyRose3
fa: صورتی روشن ۳

[ctx: color]
en: MistyRose4
fa: صورتی روشن ۴

[ctx: color]
en: NavajoWhite
fa: نارنجی روشن

[ctx: color]
en: NavajoWhite1
fa: نارنجی روشن ۱

[ctx: color]
en: NavajoWhite2
fa: نارنجی روشن ۲

[ctx: color]
en: NavajoWhite3
fa: نارنجی روشن ۳

[ctx: color]
en: NavajoWhite4
fa: نارنجی روشن ۴

[ctx: color]
en: NavyBlue
fa: آبی سیر

[ctx: color]
en: OldLace
fa: کرمی روشن

[ctx: color]
en: OliveDrab
fa: خاکی زیتونی

[ctx: color]
en: OliveDrab1
fa: خاکی زیتونی ۱

[ctx: color]
en: OliveDrab2
fa: خاکی زیتونی ۲

[ctx: color]
en: OliveDrab3
fa: خاکی زیتونی ۳

[ctx: color]
en: OliveDrab4
fa: خاکی زیتونی ۴

[ctx: color]
en: OrangeRed
fa: قرمز نارنجی

[ctx: color]
en: OrangeRed1
fa: قرمز نارنجی ۱۱

[ctx: color]
en: OrangeRed2
fa: قرمز نارنجی ۲

[ctx: color]
en: OrangeRed3
fa: قرمز نارنجی ۳

[ctx: color]
en: OrangeRed4
fa: قرمز نارنجی ۴

[ctx: color]
en: PaleGoldenrod
fa: خردلی تیره

[ctx: color]
en: PaleGreen
fa: سبز کم‌رنگ

[ctx: color]
en: PaleGreen1
fa: سبز کم‌رنگ ۱

[ctx: color]
en: PaleGreen2
fa: سبز کم‌رنگ ۲

[ctx: color]
en: PaleGreen3
fa: سبز کم‌رنگ ۳

[ctx: color]
en: PaleGreen4
fa: سبز کم‌رنگ ۴

[ctx: color]
en: PaleTurquoise
fa: فیروزه‌ای کم‌رنگ

[ctx: color]
en: PaleTurquoise1
fa: فیروزه‌ای کم‌رنگ ۱

[ctx: color]
en: PaleTurquoise2
fa: فیروزه‌ای کم‌رنگ ۲

[ctx: color]
en: PaleTurquoise3
fa: فیروزه‌ای کم‌رنگ ۳

[ctx: color]
en: PaleTurquoise4
fa: فیروزه‌ای کم‌رنگ ۴

[ctx: color]
en: PaleVioletRed
fa: قرمز بنفش کم‌رنگ

[ctx: color]
en: PaleVioletRed1
fa: قرمز بنفش کم‌رنگ ۱

[ctx: color]
en: PaleVioletRed2
fa: قرمز بنفش کم‌رنگ ۲

[ctx: color]
en: PaleVioletRed3
fa: قرمز بنفش کم‌رنگ ۳

[ctx: color]
en: PaleVioletRed4
fa: قرمز بنفش کم‌رنگ ۴

[ctx: color]
en: PapayaWhip
fa: کرمی

[ctx: color]
en: PeachPuff
fa: کرمی تیره

[ctx: color]
en: PeachPuff1
fa: کرمی تیره ۱

[ctx: color]
en: PeachPuff2
fa: کرمی تیره ۲

[ctx: color]
en: PeachPuff3
fa: کرمی تیره ۳

[ctx: color]
en: PeachPuff4
fa: کرمی تیره ۴

[ctx: color]
en: PowderBlue
fa: آبی کم‌رنگ

[ctx: color]
en: RosyBrown
fa: قهوه‌ای گلی

[ctx: color]
en: RosyBrown1
fa: قهوه‌ای گلی ۱

[ctx: color]
en: RosyBrown2
fa: قهوه‌ای گلی ۲

[ctx: color]
en: RosyBrown3
fa: قهوه‌ای گلی ۳

[ctx: color]
en: RosyBrown4
fa: قهوه‌ای گلی ۴

[ctx: color]
en: RoyalBlue
fa: آبی تند

[ctx: color]
en: RoyalBlue1
fa: آبی تند ۱

[ctx: color]
en: RoyalBlue2
fa: آبی تند ۲

[ctx: color]
en: RoyalBlue3
fa: آبی تند ۳

[ctx: color]
en: RoyalBlue4
fa: آبی تند ۴

[ctx: color]
en: SaddleBrown
fa: قهوه‌ای زینی

[ctx: color]
en: SandyBrown
fa: قهوه‌ای حنایی

[ctx: color]
en: SeaGreen
fa: سبزآبی

[ctx: color]
en: SeaGreen1
fa: سبزآبی ۱

[ctx: color]
en: SeaGreen2
fa: سبزآبی ۲

[ctx: color]
en: SeaGreen3
fa: سبزآبی ۳

[ctx: color]
en: SeaGreen4
fa: سبزآبی ۴

[ctx: color]
en: SkyBlue
fa: آبی آسمانی

[ctx: color]
en: SkyBlue1
fa: آبی آسمانی ۱

[ctx: color]
en: SkyBlue2
fa: آبی آسمانی ۲

[ctx: color]
en: SkyBlue3
fa: آبی آسمانی۳

[ctx: color]
en: SkyBlue4
fa: آبی آسمانی ۴

[ctx: color]
en: SlateBlue
fa: آبی مایل به خاکستری

[ctx: color]
en: SlateBlue1
fa: آبی مایل به خاکستری ۱

[ctx: color]
en: SlateBlue2
fa: آبی مایل به خاکستری ۲

[ctx: color]
en: SlateBlue3
fa: آبی مایل به خاکستری ۳

[ctx: color]
en: SlateBlue4
fa: آبی مایل به خاکستری ۴

[ctx: color]
en: SlateGray
fa: خاکستری تیره

[ctx: color]
en: SlateGray1
fa: خاکستری تیره ۱

[ctx: color]
en: SlateGray2
fa: خاکستری تیره ۲

[ctx: color]
en: SlateGray3
fa: خاکستری تیره ۳

[ctx: color]
en: SlateGray4
fa: خاکستری تیره ۳

[ctx: color]
en: SlateGrey
fa: خاکستری تیره

[ctx: color]
en: SpringGreen
fa: سبز بهاری

[ctx: color]
en: SpringGreen1
fa: سبز بهاری ۲

[ctx: color]
en: SpringGreen2
fa: سبز بهاری ۲

[ctx: color]
en: SpringGreen3
fa: سبز بهاری ۴

[ctx: color]
en: SpringGreen4
fa: سبز بهاری ۴

[ctx: color]
en: SteelBlue
fa: آبی نفتی

[ctx: color]
en: SteelBlue1
fa: آبی نفتی ۱

[ctx: color]
en: SteelBlue2
fa: آبی نفتی ۲

[ctx: color]
en: SteelBlue3
fa: آبی نفتی ۳

[ctx: color]
en: SteelBlue4
fa: آبی نفتی ۴

[ctx: color]
en: VioletRed
fa: قرمز بنفش

[ctx: color]
en: VioletRed1
fa: قرمز بنفش ۱

[ctx: color]
en: VioletRed2
fa: قرمز بنفش ۲

[ctx: color]
en: VioletRed3
fa: قرمز بنفش ۳

[ctx: color]
en: VioletRed4
fa: قرمز بنفش ۴

[ctx: color]
en: WhiteSmoke
fa: دودی سفید

[ctx: color]
en: YellowGreen
fa: سبز زرد

[ctx: color]
en: aquamarine
fa: کبود

[ctx: color]
en: aquamarine1
fa: کبود ۱

[ctx: color]
en: aquamarine2
fa: کبود ۲

[ctx: color]
en: aquamarine3
fa: کبود ۳

[ctx: color]
en: aquamarine4
fa: کبود ۴

[ctx: color]
en: azure
fa: لاجوردی

[ctx: color]
en: azure1
fa: لاجوردی ۱

[ctx: color]
en: azure2
fa: لاجوردی ۲

[ctx: color]
en: azure3
fa: لاجوردی ۳

[ctx: color]
en: azure4
fa: لاجوردی ۴

[ctx: color]
en: beige
fa: بژ

[ctx: color]
en: bisque
fa: خردلی روشن

[ctx: color]
en: bisque1
fa: خردلی روشن ۱

[ctx: color]
en: bisque2
fa: خردلی روشن ۲

[ctx: color]
en: bisque3
fa: خردلی روشن ۳

[ctx: color]
en: bisque4
fa: خردلی روشن ۴

[ctx: color]
en: black
fa: سیاه

[ctx: color]
en: blue
fa: آبی

[ctx: color]
en: blue1
fa: آبی ۱

[ctx: color]
en: blue2
fa: آبی ۲

[ctx: color]
en: blue3
fa: آبی ۳

[ctx: color]
en: blue4
fa: آبی ۴

[ctx: color]
en: brown
fa: قهوه‌ای

[ctx: color]
en: brown1
fa: قهوه‌ای ۱

[ctx: color]
en: brown2
fa: قهوه‌ای ۲

[ctx: color]
en: brown3
fa: قهوه‌ای ۳

[ctx: color]
en: brown4
fa: قهوه‌ای ۴

[ctx: color]
en: burlywood
fa: قهوه‌ای

[ctx: color]
en: burlywood1
fa: قهوه‌ای ۱

[ctx: color]
en: burlywood2
fa: قهوه‌ای ۲

[ctx: color]
en: burlywood3
fa: قهوه‌ای ۳

[ctx: color]
en: burlywood4
fa: قهوه‌ای ۴

[ctx: color]
en: chartreuse
fa: مغز پسته‌ای

[ctx: color]
en: chartreuse1
fa: مغز پسته‌ای ۱

[ctx: color]
en: chartreuse2
fa: مغز پسته‌ای ۲

[ctx: color]
en: chartreuse3
fa: مغز پسته‌ای ۳

[ctx: color]
en: chartreuse4
fa: مغز پسته‌ای ۴

[ctx: color]
en: chocolate
fa: شکلاتی

[ctx: color]
en: chocolate1
fa: شکلاتی ۱

[ctx: color]
en: chocolate2
fa: شکلاتی ۲

[ctx: color]
en: chocolate3
fa: شکلاتی ۳

[ctx: color]
en: chocolate4
fa: شکلاتی ۴

[ctx: color]
en: coral
fa: مرجانی

[ctx: color]
en: coral1
fa: مرجانی ۱

[ctx: color]
en: coral2
fa: مرجانی ۲

[ctx: color]
en: coral3
fa: مرجانی ۳

[ctx: color]
en: coral4
fa: مرجانی ۴

[ctx: color]
en: cornsilk
fa: زرد بسیار روشن

[ctx: color]
en: cornsilk1
fa: زرد بسیار روشن ۱

[ctx: color]
en: cornsilk2
fa: زرد بسیار روشن ۲

[ctx: color]
en: cornsilk3
fa: زرد بسیار روشن ۳

[ctx: color]
en: cornsilk4
fa: زرد بسیار روشن ۴

[ctx: color]
en: cyan
fa: سبزآبی

[ctx: color]
en: cyan1
fa: سبزآبی ۱

[ctx: color]
en: cyan2
fa: سبزآبی ۲

[ctx: color]
en: cyan3
fa: سبزآبی ۳

[ctx: color]
en: cyan4
fa: سبزآبی ۴

[ctx: color]
en: firebrick
fa: قرمز آجری

[ctx: color]
en: firebrick1
fa: قرمز آجری ۱

[ctx: color]
en: firebrick2
fa: قرمز آجری ۲

[ctx: color]
en: firebrick3
fa: قرمز آجری ۳

[ctx: color]
en: firebrick4
fa: قرمز آجری ۴

[ctx: color]
en: gainsboro
fa: طوسی

[ctx: color]
en: gold
fa: طلایی

[ctx: color]
en: gold1
fa: طلایی ۱

[ctx: color]
en: gold2
fa: طلایی ۲

[ctx: color]
en: gold3
fa: طلایی ۳

[ctx: color]
en: gold4
fa: طلایی ۴

[ctx: color]
en: goldenrod
fa: خردلی

[ctx: color]
en: goldenrod1
fa: خردلی ۱

[ctx: color]
en: goldenrod2
fa: خردلی ۲

[ctx: color]
en: goldenrod3
fa: خردلی ۳

[ctx: color]
en: goldenrod4
fa: خردلی ۴

[ctx: color]
en: green
fa: سبز

[ctx: color]
en: green1
fa: سبز ۱

[ctx: color]
en: green2
fa: سبز ۲

[ctx: color]
en: green3
fa: سبز ۳

[ctx: color]
en: green4
fa: سبز ۴

[ctx: color]
en: honeydew
fa: عسلی

[ctx: color]
en: honeydew1
fa: عسلی ۱

[ctx: color]
en: honeydew2
fa: عسلی ۲

[ctx: color]
en: honeydew3
fa: عسلی ۳

[ctx: color]
en: honeydew4
fa: عسلی ۴

[ctx: color]
en: ivory
fa: عاجی

[ctx: color]
en: ivory1
fa: عاجی ۱

[ctx: color]
en: ivory2
fa: عاجی ۲

[ctx: color]
en: ivory3
fa: عاجی ۳

[ctx: color]
en: ivory4
fa: عاجی ۴

[ctx: color]
en: khaki
fa: خاکی

[ctx: color]
en: khaki1
fa: خاکی ۱

[ctx: color]
en: khaki2
fa: خاکی ۲

[ctx: color]
en: khaki3
fa: خاکی ۳

[ctx: color]
en: khaki4
fa: خاکی ۴

[ctx: color]
en: lavender
fa: بنفش کم‌رنگ

[ctx: color]
en: linen
fa: کتانی

[ctx: color]
en: magenta
fa: سرخ‌آبی

[ctx: color]
en: magenta1
fa: سرخ‌آبی ۱

[ctx: color]
en: magenta2
fa: سرخ‌آبی ۲

[ctx: color]
en: magenta3
fa: سرخ‌آبی ۳

[ctx: color]
en: magenta4
fa: سرخ‌آبی ۴

[ctx: color]
en: maroon
fa: خرمایی

[ctx: color]
en: maroon1
fa: خرمایی ۱

[ctx: color]
en: maroon2
fa: خرمایی ۲

[ctx: color]
en: maroon3
fa: خرمایی ۳

[ctx: color]
en: maroon4
fa: خرمایی ۴

[ctx: color]
en: moccasin
fa: زرد نارنجی

[ctx: color]
en: navy
fa: سرمه‌ای

[ctx: color]
en: orange
fa: نارنجی

[ctx: color]
en: orange1
fa: نارنجی ۱

[ctx: color]
en: orange2
fa: نارنجی ۲

[ctx: color]
en: orange3
fa: نارنجی ۳

[ctx: color]
en: orange4
fa: نارنجی ۴

[ctx: color]
en: orchid
fa: ارغوانی روشن

[ctx: color]
en: orchid1
fa: ارغوانی روشن ۱

[ctx: color]
en: orchid2
fa: ارغوانی روشن ۲

[ctx: color]
en: orchid3
fa: ارغوانی روشن ۳

[ctx: color]
en: orchid4
fa: ارغوانی ۴

[ctx: color]
en: peru
fa: پِرو

[ctx: color]
en: pink
fa: صورتی

[ctx: color]
en: pink1
fa: صورتی ۱

[ctx: color]
en: pink2
fa: صورتی ۲

[ctx: color]
en: pink3
fa: صورتی ۳

[ctx: color]
en: pink4
fa: صورتی ۴

[ctx: color]
en: plum
fa: آلبالویی

[ctx: color]
en: plum1
fa: آلبالویی ۱

[ctx: color]
en: plum2
fa: آلبالویی ۲

[ctx: color]
en: plum3
fa: آلبالویی ۳

[ctx: color]
en: plum4
fa: آلبالویی ۴

[ctx: color]
en: purple
fa: بنفش

[ctx: color]
en: purple1
fa: بنفش ۱

[ctx: color]
en: purple2
fa: بنفش ۲

[ctx: color]
en: purple3
fa: بنفش ۳

[ctx: color]
en: purple4
fa: بنفش ۴

[ctx: color]
en: red
fa: قرمز

[ctx: color]
en: red1
fa: قرمز ۱

[ctx: color]
en: red2
fa: قرمز ۲

[ctx: color]
en: red3
fa: قرمز ۳

[ctx: color]
en: red4
fa: قرمز ۴

[ctx: color]
en: salmon
fa: گل‌بهی

[ctx: color]
en: salmon1
fa: گل‌بهی ۱

[ctx: color]
en: salmon2
fa: گل‌بهی ۲

[ctx: color]
en: salmon3
fa: گل‌بهی ۳

[ctx: color]
en: salmon4
fa: گل‌بهی ۴

[ctx: color]
en: seashell
fa: صدفی

[ctx: color]
en: seashell1
fa: صدفی ۱

[ctx: color]
en: seashell2
fa: صدفی ۲

[ctx: color]
en: seashell3
fa: صدفی ۳

[ctx: color]
en: seashell4
fa: صدفی ۴

[ctx: color]
en: sienna
fa: قهوه‌اي مايل به زرد

[ctx: color]
en: sienna1
fa: قهوه‌اي مايل به زرد ۱

[ctx: color]
en: sienna2
fa: قهوه‌اي مايل به زرد ۲

[ctx: color]
en: sienna3
fa: قهوه‌اي مايل به زرد ۳

[ctx: color]
en: sienna4
fa: قهوه‌اي مايل به زرد ۴

[ctx: color]
en: snow
fa: برفی

[ctx: color]
en: snow1
fa: برفی ۱

[ctx: color]
en: snow2
fa: برفی ۲

[ctx: color]
en: snow3
fa: برفی ۳

[ctx: color]
en: snow4
fa: برفی ۴

[ctx: color]
en: tan
fa: برنزه

[ctx: color]
en: tan1
fa: برنزه ۱

[ctx: color]
en: tan2
fa: برنزه ۲

[ctx: color]
en: tan3
fa: برنزه ۳

[ctx: color]
en: tan4
fa: برنزه ۴

[ctx: color]
en: thistle
fa: یاسی

[ctx: color]
en: thistle1
fa: یاسی ۱

[ctx: color]
en: thistle2
fa: یاسی ۲

[ctx: color]
en: thistle3
fa: یاسی ۳

[ctx: color]
en: thistle4
fa: یاسی ۴

[ctx: color]
en: tomato
fa: گوجه‌ای

[ctx: color]
en: tomato1
fa: گوجه‌ای ۱

[ctx: color]
en: tomato2
fa: گوجه‌ای ۲

[ctx: color]
en: tomato3
fa: گوجه‌ای ۳

[ctx: color]
en: tomato4
fa: گوجه‌ای ۴

[ctx: color]
en: turquoise
fa: فیروزه‌ای

[ctx: color]
en: turquoise1
fa: فیروزه‌ای ۱

[ctx: color]
en: turquoise2
fa: فیروزه‌ای ۲

[ctx: color]
en: turquoise3
fa: فیروزه‌ای ۳

[ctx: color]
en: turquoise4
fa: فیروزه‌ای ۴

[ctx: color]
en: violet
fa: بنفش

[ctx: color]
en: wheat
fa: گندمی

[ctx: color]
en: wheat1
fa: گندمی ۱

[ctx: color]
en: wheat2
fa: گندمی ۲

[ctx: color]
en: wheat3
fa: گندمی ۳

[ctx: color]
en: wheat4
fa: گندمی ۴

[ctx: color]
en: white
fa: سفید

[ctx: color]
en: yellow
fa: زرد

[ctx: color]
en: yellow1
fa: زرد ۱

[ctx: color]
en: yellow2
fa: زرد ۲

[ctx: color]
en: yellow3
fa: زرد ۳

[ctx: color]
en: yellow4
fa: زرد ۴
