kio_help4 - en to fa translation catalogue (26 entries)

en: Output file
fa: پرونده خروجی

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
fa: مدخلهای DocBook را برای میان‌برهای کلید کنشهای استاندارد تولید می‌کند

en: There is no documentation available for %1.
fa: سندی برای %1 موجود نیست.

en: Looking up correct file
fa: مراجعه به پرونده درست

en: Preparing document
fa: آماده کردن سند

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
fa: پرونده کمک درخواست‌شده نتوانست تجزیه شود:<br />%1

en: Saving to cache
fa: ذخیره در نهانگاه

en: Using cached version
fa: استفاده از نسخه نهان‌شده

en: Looking up section
fa: بخش مراجعه

en: Could not find filename %1 in %2.
fa: نام پرونده %1 در %2 یافت نشد.

en: Stylesheet to use
fa: صفحه‌سبک مورد استفاده

en: Output whole document to stdout
fa: خروجی کل سند به stdout

en: Output whole document to file
fa: خروجی کل سند به پرونده

en: Create a ht://dig compatible index
fa: ایجاد یک نمایه همساز ht://dig

en: Check the document for validity
fa: بررسی سند برای اعتبار

en: Create a cache file for the document
fa: ایجاد پرونده نهانگاه برای سند

en: Set the srcdir, for kdelibs
fa: تنظیم srcdir، برای kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
fa: پارامترهایی برای گذر از صفحه‌سبک

en: The file to transform
fa: پرونده برای انتقال

en: XML-Translator
fa: مترجم XML

en: KDE Translator for XML
fa: مترجم KDE برای XML

en: Could not write to cache file %1.
fa: نتوانست در پرونده نهانگاه %1 بنویسد.

en: Parsing stylesheet
fa: تجزیه صفحه‌سبک

en: Parsing document
fa: تجزیه سند

en: Applying stylesheet
fa: اعمال صفحه‌سبک

en: Writing document
fa: نوشتن سند
