libplasma - en to fa translation catalogue (159 entries)

en: animation() takes one argument
fa: پویا نمایی() یک مولفه می‌پذیرد

en: %1 is not a known animation type
fa: %1 یک نوع پویانمایی شناخته‌شده نمی‌باشد

en: Script initialization failed
fa: آغازبه‌کار دست‌نوشته (script) شکست خورد

en: Unable to load the widget
fa: نتوانست ویجت را بارگذاری کند

en: Panel
fa: تابلو

en: Unknown
fa: ناشناخته

en: Unknown Widget
fa: ویجت ناشناخته

[ctx: misc category]
en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Configure...
fa: پیکربندی...

en: &OK
fa: &تایید

en: &Yes
fa: &بله‌

en: &No
fa: &خیر

en: &Cancel
fa: &لغو‌

en: OK
fa: تایید

en: Activate %1 Widget
fa: فعالسازی ویجت %1

en: Widget Settings
fa: تنظیمات ویجت

en: Remove this Widget
fa: حذف این ویجت

en: Run the Associated Application
fa: اجرای برنامه مرتبط

en: Settings
fa: تنظیمات

en: %1 Settings
fa: تنظیمات %1

[ctx: @title:window]
en: %1 Settings
fa: تنظیمات %1

en: Accessibility
fa: دسترسی‌پذیری

en: Application Launchers
fa: اجراکننده‌های برنامه

en: Astronomy
fa: ستاره‌شناسی

en: Date and Time
fa: تاریخ و زمان

en: Development Tools
fa: ابزارهای توسعه

en: Education
fa: آموزش

en: Environment and Weather
fa: محیط و آب و هوا

en: Examples
fa: مثالها

en: File System
fa: سیستم پرونده

en: Fun and Games
fa: تفریح و بازیها

en: Graphics
fa: نگاره‌ها

en: Language
fa: زبان

en: Mapping
fa: نکاشت

en: Miscellaneous
fa: متفرقه

en: Multimedia
fa: چندرسانه‌ای

en: Online Services
fa: خدمات برخط

en: Productivity
fa: فراورش

en: System Information
fa: اطلاعات سیستم

en: Utilities
fa: برنامه‌های سودمند

en: Windows and Tasks
fa: پنجره‌ها و وظایف

en: Keyboard Shortcut
fa: میانبرهای صفحه کلید

[ctx: %1 is the name of a plasmoid, %2 the name of the machine that plasmoid is published on]
en: %1 on %2
fa: %1 روی %2

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: Remove this %1
fa: حذف این %1

[ctx: %1 is the name of the applet]
en: %1 Settings
fa: تنظیمات %1

[ctx: API or programming language the widget was written in, name of the widget]
en: Could not create a %1 ScriptEngine for the %2 widget.
fa: نتوانست موتور دست‌نوشته‌ی (ScriptEngine) %1 برای ویجت %2 را ایجاد کند.

[ctx: Package file, name of the widget]
en: Could not open the %1 package required for the %2 widget.
fa: نتوانست بسته‌ی %1 را که مورد نیاز ویجت %2 است باز کند.

en: This object could not be created.
fa: این شیئ نمیتواند ایجاد شود.

en: This object could not be created for the following reason:<p><b>%1</b></p>
fa: امکان ایجاد این شی به دلایل زیر وجود ندارد:<p><b>%1</b></p>

en: Remove this Panel
fa: این تابلو را حذف کن

en: Remove this Activity
fa: این فعالیت را حذف کن

en: Activity Settings
fa: تنظیمات فعالیت

en: Add Widgets...
fa: افزودن ویجت‌ها...

en: Next Widget
fa: ویجت بعدی

en: Previous Widget
fa: ویجت قبلی

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: %1 Options
fa: گزینه‌های %1

en: Fetching file type...
fa: واکشی نوع فایل...

en: Widgets
fa: ویجت‌ها

en: Icon
fa: شمایل

en: Wallpaper
fa: کاغذ دیواری

[ctx: @title:window %1 is the name of the containment]
en: Remove %1
fa: حذف %1

[ctx: %1 is the name of the containment]
en: Do you really want to remove this %1?
fa: مطمئنا می‌خواهید این %1 حذف شود؟

en: Could not find requested component: %1
fa: ناتوانی در یافتن مولفه مورد در خواست: %1

en: This plugin needs to be configured
fa: این وصله نیاز به پیکربندی دارد

en: Unknown ContainmentActions
fa: ContainmentActions ناشناخته

en: Lock Widgets
fa: قفل ویجت‌ها

en: Unlock Widgets
fa: باز کردن قفل ویجت‌ها

en: Shortcut Settings
fa: تنظیمات میانبرها

en: Unnamed
fa: بی‌نام

en: Show this group.
fa: نمایش این گروه.

en: Hide this group.
fa: پنهان‌سازی این گروه.

en: Expand this widget
fa: گسترش این گروه

en: Collapse this widget
fa: بستن این گروه

en: Reattach
fa: اتصال مجدد

en: Close
fa: بستن

en: This system does not support OpenGL widgets.
fa: این سیستم از ویجت‌های OpenGL پشتیبانی نمی‌کند.

en: Your machine does not support OpenGL widgets.
fa: ماشین شما از ویجت‌های OpenGL پشتیبانی نمی‌کند.

[ctx: A non-functional package]
en: Invalid
fa: نامعتبر

en: There was an error attempting to exec the associated application with this widget.
fa: اشکالی هنگام تلاش برای اجرای برنامه مرتبط با این ویجت رخ داد.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Invalid token.
fa: نشانه رمز نادرست.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Matching password required.
fa: کلمه عبور متناسب لازم است.

[ctx: Error message, access to a remote service failed.]
en: Access denied.
fa: دستیابی رد شد.

en: Unknown error.
fa: خطای ناشناخته.

en: Images
fa: تصاویر

en: Themed Images
fa: تصاویر قالب بندی شده

en: Configuration Definitions
fa: توضیحات پیکربندی

en: User Interface
fa: رابط کاربری

en: Data Files
fa: پرونده‌های داده

en: Executable Scripts
fa: دست‌نوشته‌های (script) قابل اجرا

en: Translations
fa: ترجمه‌ها

en: Main Config UI File
fa: پرونده پبکربندی اصلی واسط کاربری

en: Configuration XML file
fa: پرونده XML پیکربندی

en: Main Script File
fa: پرونده دست‌نوشته‌ی اصلی

en: Default configuration
fa: پیکربندی پیش‌فرض

en: Animation scripts
fa: دست‌نوشته‌های پویانمایی

en: Service Descriptions
fa: توضیحات خدمات

en: Images for dialogs
fa: تصویر برای محاوره‌ها

en: Generic dialog background
fa: کاغذ دیواری محاوره کلی

en: Theme for the logout dialog
fa: قالب برای محاوره خروج از سیستم

en: Wallpaper packages
fa: بسته‌های کاغذ دیواری

en: Images for widgets
fa: تصاویر برای ویجت‌ها

en: Background image for widgets
fa: تصویر پشت‌زمینه برای ویجت‌ها

en: Analog clock face
fa: ظاهر ساعت آنالوگ

en: Background image for panels
fa: تصویر پشت‌زمینه برای تابلوها

en: Background for graphing widgets
fa: پشت‌زمینه برای ویجت‌های نگاره‌ای

en: Background image for tooltips
fa: تصویر پشت‌زمینه برای tooltipها

en: Opaque images for dialogs
fa: تصویر مات برای محاوره‌ها

en: Opaque generic dialog background
fa: پس‌زمینه مات محاوره کلی

en: Opaque theme for the logout dialog
fa: زمینه مات برای محاوره خروج

en: Opaque images for widgets
fa: تصاویر مات برای ویجت‌ها

en: Opaque background image for panels
fa: تصویر پس‌زمینه مات برای تابلوها

en: Opaque background image for tooltips
fa: تصویر مات پس‌زمینه برای راهنماهای آنی

en: Low color images for dialogs
fa: تصویر کم رنگ برای محاوره‌ها

en: Low color generic dialog background
fa: پس‌زمینه کم رنگ محاوره کلی

en: Low color theme for the logout dialog
fa: قالب کم رنگ برای محاوره خروج

en: Low color background image for widgets
fa: تصویر پس‌زمینه کم رنگ برای ویجت‌ها

en: Low color analog clock face
fa: ظاهر کم رنگ برای ساعت آنالوگ

en: Low color background image for panels
fa: تصویر پس‌زمینه کم رنگ برای تابلوها

en: Low color background for graphing widgets
fa: تصویر پس‌زمینه کم رنگ برای ویجت‌های نگارشی

en: Low color background image for tooltips
fa: تصویر پس‌زمینه کم رنگ برای

en: KColorScheme configuration file
fa: پرونده پیکربندی KColorScheme

en: Screenshot
fa: عکس صفحه

en: Recommended wallpaper file
fa: پرونده کاغذ دیواری توصیه شده

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Enter a password below. Enter the same password on the device to which you are trying to connect.
fa: کلمه عبور را در زیر وارد کنید. کلمه عبور یکسان بر روی دستگاهی که قصد ارتباط با آن را دارید، وارد کنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allServicesCheckbox)
en: Allow this user access to any service
fa: به این کاربر اجازه بده به هر دستگاهی دسترسی داشته باشد

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, persistentCheckbox)
en: Remember this user
fa: این کاربر را به خاطر بسپار

en: Incoming connection request
fa: درخواست ارتباط ورودی

en: Connect with remote widget
fa: ارتباط با ویجت دوردست

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Sharing a widget on the network allows you to access this widget from another computer as a remote control.
fa: اشتراک گذاری یک ویجت بر روی شبکه برای شما امکان دسترسی به این ویجت از رایانه‌ای دیگر به عنوان کنترل از راه دور را فراهم می‌کند.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, publishCheckbox)
en: Share this widget on the network
fa: این ویجت را بر روی شبکه به اشتراک بگذار

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, allUsersCheckbox)
en: Allow everybody to freely access this widget
fa: به همه اجازه دسترسی آزادانه به این ویجت را بده

en: Job no longer valid, operation is not enabled.
fa: کار دیگر معتبر نیست، عملکرد فعال نشده.

en: Job no longer valid, invalid parameters.
fa: کار دیگر معتبر نیست، پارامترهای نامعتبر.

en: Timeout.
fa: اتمام وقت.

[ctx: Error message, tried to start an invalid service]
en: Invalid (null) service, can not perform any operations.
fa: سرویس نامعتبر (null)، نمیتوان هیچ عمکردی انجام داد.

en: The "%1" widget is not installed.
fa: ویجت «%1» نصب نشده.

en: Server sent an invalid plasmoid package.
fa: سرور بسته پلاسموید اشتباهی فرستاده.

en: You are about to open a remote widget on your system.<br>
fa: شما می‌خواهید یک ویجت راه دور را بر روی سیستم خود اجرا کنید. <br>

en: <tr><td align="right"><b>Name:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
fa: <tr><td align="right"><b>نام:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Description:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
fa: <tr><td align="right"><b>توضیحات:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Author:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>
fa: <tr><td align="right"><b>مولف:</b></td><td>&nbsp; %1 &lt;%2&gt;</td></tr>

en: <tr><td align="right"><b>Server:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>
fa: <tr><td align="right"><b>سرور:</b></td><td>&nbsp; %1</td></tr>

en: <br><br>Are you sure you want to open this widget on your system?
fa: <br><br>آیا مطمئنید می‌خواهید این ویجت را بر روی سیستمتان باز کنید؟

en: Remote Widget
fa: ویجت راه دور

en: Open Widget
fa: بازکردن ویجت

en: Reject Widget
fa: رد ویجت

en: User rejected
fa: کاربر رد شد

en: Timeout
fa: اتمام وقت

en: Your system does not provide support for the 'remote widgets' feature. Access Failed.
fa: سیستم شما از امکان «ویجت از راه دور» پشتیبانی نمی‌کند. دسترسی شکست خورد.

en: Allow everybody access to %1.
fa: امکان دسترسی همه به %1.

en: Deny everybody access to %1
fa: ممانعت از دسترسی همه به %1

en: Allow %1 access to all services.
fa: ارایه دسترسی %1 به همه خدمات.

en: Deny %1 access to all services.
fa: ممانعت از دسترسی %1 به همه سرویسها.

en: Allow access to %1, by %2.
fa: اجازه دسترسی به  %1, از طریق %2.

en: Deny access to %1, by %2.
fa: ممانعت از دسترسی به  %1, از طریق %2.

en: Allow access to %1, by %2?
fa: اجازه دسترسی به  %1, از طریق %2؟

en: You have requested access to the %1 hosted at %2.
fa: شما درخواست دسترسی به %1  که بر روی %2‌ میزبانی شده را دارید.

en: search term
fa: عبارت جستجو

en: Unknown Wallpaper
fa: کاغذ دیواری ناشناخته
