nepomuk - en to fa translation catalogue (11 entries)

en: Disk space is running low (%1 left). Suspending indexing of files.
fa: فضای دیسک کم شده (%1 باقیمانده). معوق کردن فهرست‌بندی پرونده‌ها.

en: Resuming indexing of files for fast searching.
fa: ازسرگیری فهرست‌بندی پرونده‌ها برای جستجوی سریع.

en: Developer
fa: توسعه‌دهنده

en: NepomukIndexer indexes the contents of a file and saves the results in Nepomuk
fa: NepomukIndexer محتویات پرونده‌ها را فهرست‌بندی میکند و نتایج را در Nepomuk ذخیره میکند

en: Current maintainer
fa: نگه‌دارندهٔ فعلی

en: The URL of the file to be indexed
fa: نشانی URL پرونده برای فهرست‌بندی شدن

en: Remove all indexed data of the URL provided
fa: حذف همه داده‌های فهرست‌بندی شده از نشانی URL فراهم شده

[ctx: @info:status]
en: File indexer is suspended.
fa: فهرست کننده‌ی پرونده معوق شده.

[ctx: @info:status]
en: Indexing files for desktop search.
fa: فهرست‌بندی پرونده‌ها برای جستجوی رومیزی.

[ctx: @info:status]
en: Scanning for recent changes in files for desktop search
fa: پویش تغییرات در پرونده‌ها برای جستجوی رومیزی

[ctx: @info:status]
en: File indexer is idle.
fa: فهرست کننده‌ی پرونده بی‌کار است.
