nepomuk - en to fa translation catalogue (5 entries)

en: Nepomuk Service Stub
fa: خدمات پایه‌ی Nepomuk

en: Maintainer
fa: نگه‌دارنده

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
fa: خدمت برای راه‌اندازی

en: No service name specified
fa: نام خدمتی مشخص نشد

en: Unknown service name:
fa: نام خدمت ناشناخته
