kmix - en to fa translation catalogue (97 entries)

en: Hardware &Information
fa: &اطلاعات سخت‌افزاری‌

en: Hide Mixer Window
fa: مخفی کردن پنجره مخلوط‌کن

en: Select Master Channel...
fa: برگزیدن مجرای اصلی...

en: Increase Volume
fa: افزایش حجم صدا

en: Decrease Volume
fa: کاهش حجم صدا

en: Mixer Hardware Information
fa: اطلاعات سخت‌افزاری مخلوط‌کن

en: kmixctrl - kmix volume save/restore utility
fa: برنامه سودمند ذخیره/بازگردانی حجم صدای kmixctrl - kmix

en: Save current volumes as default
fa: ذخیره حجم صداهای جاری به عنوان پیش‌فرض

en: Restore default volumes
fa: بازگردانی حجم صداهای پیش‌فرض

en: KMix - KDE's full featured mini mixer
fa: مخلوط‌کن کوچک تمام ویژگی KMix - KDE

en: Temporary maintainer
fa: نگه‌دارنده موقت

en: *BSD fixes
fa: ثابتهای *BSD

en: Mute and volume preview, other fixes
fa: پیش‌نمایش حجم صدا و بی‌صدا، ثابتهای دیگر

en: Improving support for emu10k1 based soundcards
fa: بهبود پشتیبانی برای کارتهای صوتی براساس emu10k1

en: Inhibits the unhiding of the KMix main window, if KMix is already running.
fa: اگر KMix در حال اجراست، مانع مخفی نشدن پنجره اصلی KMix می‌شود.

en: You do not have permission to access the alsa mixer device.
    Please verify if all alsa devices are properly created.
fa: اجازه ندارید که به دستگاه مخلوط‌کن alsa دست یابید.
    لطفاً، اگر همه دستگاههای alsaبه طور کامل ایجاد شده‌اند، تغییر دهید.

en: Alsa mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
fa: مخلوط‌کن alsaرا نمی‌توان یافت.
    لطفاً، بررسی کنید که کارت صوتی نصب شده باشد، و 
    گرداننده کارت صوتی بار شده باشد.

en: kmix:You do not have permission to access the mixer device.
    Please check your operating systems manual to allow the access.
fa: kmix: مجوز دستیابی به دستگاه مخلوط‌کن را ندارید.
    لطفاً، راهنمای سیستمهای عامل خود را بررسی کنید تا اجازه دستیابی داده شود.

en: kmix: Could not write to mixer.
fa: kmix: نتوانست در مخلوط‌کن بنویسد.

en: kmix: Could not read from mixer.
fa: kmix: نتوانست از مخلوط‌کن بخواند.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and that
    the soundcard driver is loaded.
fa: kmix: مخلوط‌کن را نمی‌توان یافت.
    لطفاً، بررسی کنید که کارت صوتی نصب شده باشد، و این که
    گرداننده کارت صوتی بار شده باشد.

en: kmix: Unknown error. Please report how you produced this error.
fa: kmix: خطای ناشناخته. لطفاً، گزارش دهید که چگونه این خطا را ایجاد کردید.

en: Volume
fa: حجم صدا

en: Bass
fa:  بم

en: Treble
fa: زیر

en: Synth
fa: ترکیب‌دهنده

en: Speaker
fa: گوینده

en: Microphone
fa: میکروفون

en: CD
fa: دیسک فشرده

en: Line
fa: خط

en: Mix
fa: مخلوط

en: Line1
fa: خط۱

en: Line2
fa: خط۲

en: Line3
fa: خط۳

en: Digital1
fa: رقمی۱

en: Digital2
fa: رقمی۲

en: Digital3
fa: رقمی۳

en: PhoneIn
fa: ورودی تلفن

en: PhoneOut
fa: خروجی تلفن

en: Video
fa: ویدیو

en: Radio
fa: رادیو

en: Monitor
fa: نمایشگر

en: 3D-depth
fa: عمق- سه بعدی

en: 3D-center
fa: مرکز- سه بعدی

en: unknown
fa: ناشناخته

en: unused
fa: استفاده‌نشده

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Login as root and do a 'chmod a+rw /dev/mixer*' to allow the access.
fa: kmix: مجوز دستیابی به دستگاه مخلوط‌کن را ندارید.
    به عنوان کاربر ارشد وارد شوید، و یک »chmod a+rw /dev/mixer*« انجام دهید تا اجازه دستیابی داده شود.

en: kmix: Mixer cannot be found.
    Please check that the soundcard is installed and the
    soundcard driver is loaded.
    On Linux you might need to use 'insmod' to load the driver.
    Use 'soundon' when using commercial OSS.
fa: kmix: مخلوط‌کن را نمی‌توان یافت.
    لطفاً، بررسی کنید که کارت صوتی نصب شده باشد، و
    گرداننده کارت صوتی بار شده باشد.
    در لینوکس ممکن است لازم باشد که برای بار کردن گرداننده از »insmod« استفاده کنید.
    هنگام استفاده از OSS تجاری از »soundon« استفاده کنید.

en: Master Volume
fa: حجم صدای اصلی

en: Internal Speaker
fa: گوینده درونی

en: Headphone
fa: هد‌فون

en: Line Out
fa: خط خروجی

en: Record Monitor
fa: نمایشگر ضبط

en: Line In
fa: خط ورودی

en: kmix: You do not have permission to access the mixer device.
    Ask your system administrator to fix /dev/audioctl to allow access.
fa: kmix: مجوز دستیابی به دستگاه مخلوط‌کن را ندارید.
    از سرپرست سیستم خود بخواهید که /dev/audioctl را ثابت کند تا اجازه دستیابی داده شود.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, customColors)
en: &Use custom colors
fa: &استفاده از رنگهای سفارشی‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, activeColors)
en: Active
fa: فعال

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3)
en: &Silent:
fa: &بی‌صدا:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLoad)
en: &Loud:
fa: &بلند:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel4)
en: &Background:
fa: &زمینه:‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mutedColors)
en: Muted
fa: بی‌صدا

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Lou&d:
fa: &بلند:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel8)
en: Backgrou&nd:
fa: &زمینه:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Silen&t:
fa: &بی‌صدا:‌

en: Sound drivers supported:
fa: گردانندگان صوتی پشتیبانی‌شده:

en: Sound drivers used:
fa: گردانندگان صوتی استفاده‌شده:

en: Current mixer
fa: مخلوط‌کن جاری

en: Select Master Channel
fa: برگزیدن مجرای اصلی

en: Select the channel representing the master volume:
fa: برگزیدن مجرایی که حجم صدای اصلی را بازنمایی می‌کند:

en: M&ute
fa: &بی‌صدا‌

en: Mixer cannot be found
fa: مخلوط‌کن را نمی‌توان یافت

en: Volume at %1%
fa: حجم صدا در ٪%1

en:  (Muted)
fa: )بی‌صدا(

en: Configure
fa: پیکربندی

en: Restore volumes on login
fa: بازگردانی حجم صداها هنگام ورود

en: &Horizontal
fa: &افقی‌

en: &Vertical
fa: &عمودی‌

en: Visual
fa: تصویری

en: Show &tickmarks
fa: نمایش &نشانهای تیک‌

en: Enable/disable tickmark scales on the sliders
fa: فعال‌سازی/غیرفعال کردن مقیاسهای نشان تیک روی لغزانها

en: Show &labels
fa: نمایش &برچسبها‌

en: Enables/disables description labels above the sliders
fa: فعال‌سازی/غیرفعال کردن برچسبهای توصیف بالای لغزانها

en: Slider orientation:
fa: جهت لغزان:

en: &Dock in system tray
fa: &پیوند به سینی سیستم‌

en: Docks the mixer into the KDE system tray
fa: مخلوط‌کن را به سینی سیستم KDE پیوند می‌زند

en: &Hide
fa: &مخفی کردن‌

en: C&onfigure Shortcuts...
fa: &پیکربندی میان‌برها...‌

en: &Split Channels
fa: &شکافتن مجراها‌

en: &Muted
fa: &بی‌صدا‌شده‌

en: Set &Record Source
fa: تنظیم متن &ضبط‌

en: Capture/Uncapture %1
fa: گیراندازی/عدم گیراندازی %1

en: Mute/Unmute %1
fa: سوار/پیاده کردن %1

en: &Channels
fa: &مجراها‌

en: Device Settings
fa: تنظیمات دستگاه

en: Mixer
fa: مخلوط‌کن

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fa: &پرونده‌

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
fa: &کمک‌
