kget - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Download Manager
fa: مدیر بارگیری

en: Show Drop Target
fa: نمایش گیرنده هدف

en: List All Links
fa: لیست همه پیوند‌ها

en: List Selected Links
fa: لیست پیوندهای انتخاب شده

en: No downloadable links were found.
fa: هیچ پیوند بارگیری شونده‌ای پیدا نشد.

en: No Links
fa: هیچ پیوندی

en: Unable to communicate with the KGet download manager.
fa: نتوانست با مدیر بارگیری KGet ارتباط برقرار کند.

en: Communication Error
fa: خطای ارتباط

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fa: &ابزارها‌
