kppplogview - en to fa translation catalogue (47 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
fa: صادرات به یک پرونده متن، با استفاده از نقطه-واوک به عنوان جداکننده. <p></p>این می‌تواند برای برنامه‌های صفحه‌ گسترده مانند <i>KSpread</i> استفاده شود.

en: HTML
fa: زنگام

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
fa: صادرات به یک صفحه زنگام.<p></p>این می‌تواند برای تبادل در <i>اینترنت </i> استفاده شود.

en: Export Wizard for kPPP Logs
fa: صادرات جادوگر برای ثبتهای kPPP

en: List with possible output formats
fa: فهرست با قالبهای خروجی ممکن

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
fa: <qt><b>لطفاً، قالب خروجی را از سمت چپ انتخاب کنید.</b></qt>

en: Selection of Filetype
fa: گزینش نوع پرونده

en: Filename:
fa: نام پرونده:

en: [No file selected]
fa: ] پرونده‌ای برگزیده نشده است[

en: &Select File...
fa: &برگزیدن پرونده...‌

en: Select the filename of the exported output file
fa: برگزیدن نام پرونده خروجی صادرشده

en: Selection of Filename
fa: گزینش نام پرونده

en: File Format
fa: قالب پرونده

en: Please Choose File
fa: لطفاً، پرونده را انتخاب کنید

en: Connection log for %1
fa: ثبت اتصال برای %1

en: Loading log files
fa: بارگذاری پرونده‌های ثبت

en: KPPP log viewer
fa: مشاهده‌گر ثبت KPPP

en: KPPP Log Viewer
fa: مشاهده‌گر ثبت KPPP

en: Monthly Log
fa: ثبت ماهانه

en: Run in KPPP mode
fa: اجرا در حالت KPPP

en: %1s
fa: %1ثانیه

en: %1m %2s
fa: %1دقیقه %2ثانیه

en: %1h %2m %3s
fa: %1ساعت %2دقیقه %3ثانیه

en: Connection
fa: اتصال

en: Day
fa: روز

en: From
fa: از

en: Until
fa: تا

en: Duration
fa: دوام

en: Costs
fa: هزینه‌ها

en: Bytes In
fa: بایتهای ورودی

en: Bytes Out
fa: بایتهای خروجی

en: All Connections
fa: همه اتصالات

en: &Prev Month
fa: ماه &قبل‌

en: &Next Month
fa: ماه &بعد‌

en: C&urrent Month
fa: ماه &جاری‌

en: &Export...
fa: &صادرات...‌

en: Statistics:
fa: آمار:

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
fa[0]: گزینش )%1 اتصال(

en: %1 connection | %1 connections
fa[0]: %1 اتصال

en: Monthly estimates
fa: برآورد ماهانه

en: Connection log for %1 %2
fa: ثبت اتصال برای %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
fa: ثبت اتصال برای %1 %2 وجود ندارد

en: A document with this name already exists.
fa: سندی با این نام از قبل وجود دارد.

en: Overwrite file?
fa: پرونده جای‌نوشت شود؟

en: An error occurred while trying to open this file
fa: هنگام تلاش برای باز کردن این پرونده خطایی رخ داد

en: Monthly estimates (%1)
fa: برآورد ماهانه )%1(

en: An error occurred while trying to write to this file.
fa: هنگام تلاش برای نوشتن در این پرونده خطایی رخ داد.
