kfilereplace - en to fa translation catalogue (209 entries)

note: i18n(" captured text \"%1\" replaced with \"%2\" at line: %3, column: %4 ", capturedText, data, x, y);
en:  Line:%3,Col:%4 - "%1" -> "%2"
fa:  خط:%3,ستون:%4 - "%1" -> "%2"

note: i18n: ectx: property (caption), widget (QDialog)
en: Insert Searching/Replacing Strings
fa: درج رشته‌های جستجو/جایگزینی

note: i18n: ectx: property (title), widget (QButtonGroup)
en: Choose String Adding Mode
fa: انتخاب حالت افزودن رشته

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton)
en: Search and replace mode
fa: حالت جستجو و جایگزینی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton)
en: Search only mode
fa: فقط حالت جستجو

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Search for:
fa: جستجو برای:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Replace with:
fa: جایگزینی با:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListView) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Search For
fa: جستجو برای

note: i18n: ectx: property (text), widget (QListView) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Replace With
fa: جایگزینی با

note: i18n: ectx: Menu (help) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton)
en: &Help
fa: &کمک‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: &OK
fa: &تأیید‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton)
en: &Cancel
fa: &لغو‌

en: Could not load the KFileReplace part.
fa: نتوانست جزء KFileReplace را بار کند.

en: Could not find the KFileReplace part.
fa: نتوانست جزء KFileReplace را بیابد.

en: 1 byte | %1 bytes
fa[0]: %1 بایت

en: <qt>Cannot open the file <b>%1</b> and load the string list. This file seems not to be a valid old kfr file or it is broken.</qt>
fa: <qt>نمی‌توان پرونده <b>%1</b> را باز و فهرست رشته را بار کند. به نظر می‌رسد این پرونده یک پرونده kfr قدیمی معتبر نیست، یا قطع شده است.</qt>

en: Cannot read data.
fa: نمی‌توان داده را خواند.

en: Out of memory.
fa: خارج از حافظه.

en: Ready.
fa: آماده.

en: Search completed.
fa: جستجو کامل شد.

en: <qt>You have selected <b>%1</b> as the encoding of the files.<br />Selecting the correct encoding is very important as if you have files that have some other encoding than the selected one, after a replace you may damage those files.<br /><br />In case you do not know the encoding of your files, select <i>utf8</i> and <b>enable</b> the creation of backup files. This setting will autodetect <i>utf8</i> and <i>utf16</i> files, but the changed files will be converted to <i>utf8</i>.</qt>
fa: <qt>باید <b>%1</b> را به عنوان کدبندی پرونده‌ها برگزیده باشید.<br />چنانکه پرونده‌هایی دارید که دارای کدبندهایی غیر از مورد برگزیده باشند، گزینش کدبندی صحیح خیلی مهم است، بعد از یک جایگزینی ممکن است به آن پرونده‌ها آسیب برسانید.<br /><br />در حالتی که کدبندی پرونده را نمی‌دانید، <i>utf8</i> را انتخاب و ایجاد پرونده‌های پشتیبان را <b>فعال سازید</b>این کدبندی پرونده‌های <i>utf8</i> و <i>utf16</i> را به طور خودکار آشکار می‌کند، ولی پرونده‌های تغییریافته به <i>utf8</i> تبدیل می‌شوند.</qt>

en: File Encoding Warning
fa: هشدار کدبندی پرونده

en: Replacing files (simulation)...
fa: جایگزینی پرونده‌ها )شبیه‌سازی(...

en: Replaced strings (simulation)
fa: رشته‌های جایگزین‌شده )شبیه‌سازی(

en: Replacing files...
fa: در حال جایگزینی پرونده‌ها...

en: Replaced strings
fa: رشته‌های جایگزین‌شده

en: Stopping...
fa: ایست...

en: There are no results to save: the result list is empty.
fa: نتیجه‌ای برای ذخیره کردن وجود ندارد: فهرست نتیجه خالی است.

en: Files
fa: پرونده‌ها

en: Save Report
fa: ذخیره کردن گزارش

en: <qt>A folder or a file named <b>%1</b> already exists.</qt>
fa: <qt>یک پوشه یا پرونده‌ای با نام <b>%1</b> از قبل وجود دارد.</qt>

en: <qt>Cannot create the <b>%1</b> folder.</qt>
fa: <qt>نمی‌توان پوشه<b>%1</b>را باز کرد.</qt>

en: KFileReplace strings
fa: رشته‌های KFileReplace

en: All Files
fa: همه پرونده‌ها

en: Load Strings From File
fa: بار کردن رشته‌ها از پرونده

en: Cannot open folders.
fa: نمی‌توان پوشه‌ها را باز کرد.

en: Batch search and replace tool.
fa: ابزار جستجو و جایگزینی دسته‌ای.

en: Part of the KDEWebDev module.
fa: جزئی از پیمانه KDEWebDev.

en: Original author of the KFileReplace tool
fa: نویسنده اصلی ابزار KFileReplace

en: Current maintainer, code cleaner and rewriter
fa: نگه‌دارنده جاری، پاک‌کننده کد و بازنویس

en: Co-maintainer, KPart creator
fa: نگه‌دارنده، ایجادکننده KPart

en: Original german translator
fa: مترجم آلمانی اصلی

en: Sorry, currently the KFileReplace part works only for local files.
fa: متأسفم، اخیراً جزء KFileReplace فقط برای پرونده‌های محلی کار می‌کند.

en: Non Local File
fa: پرونده غیر محلی

en: Customize Search/Replace Session...
fa: سفارشی کردن نشست جستجو/جایگزینی...

en: &Search
fa: &جستجو‌

en: S&imulate
fa: &شبیه‌سازی‌

en: &Replace
fa: &جایگزینی‌

en: Sto&p
fa: &ایست‌

en: Cre&ate Report File...
fa: &ایجاد پرونده گزارش...‌

en: &Add String...
fa: &افزودن رشته...‌

en: &Delete String
fa: &حذف رشته‌

en: &Empty Strings List
fa: &فهرست رشته‌های خالی‌

en: Edit Selected String...
fa: ویرایش رشته برگزیده...

en: &Save Strings List to File...
fa: &ذخیره کردن فهرست رشته‌ها در پرونده...‌

en: &Load Strings List From File...
fa: &بارگذاری فهرست رشته‌ها از پرونده...‌

en: &Load Recent Strings Files
fa: &بارگذاری پرونده‌های رشته‌های اخیر‌

en: &Invert Current String (search <--> replace)
fa: &وارونه کردن رشته جاری )جستجو >--< جایگزینی(‌

en: &Invert All Strings (search <--> replace)
fa: &وارونه کردن همه رشته‌ها )جستجو >--< جایگزینی(‌

en: &Include Sub-Folders
fa: &شامل زیرپوشه‌ها‌‌‌

en: Create &Backup Files
fa: ایجاد پرونده‌های &پشتیبان‌

en: Case &Sensitive
fa: &حساس به حالت‌

en: Enable Commands &in Replace String: [$command:option$]
fa: فعال‌سازی فرمانها &در جایگزینی رشته: ]$command:option$[‌

en: Enable &Regular Expressions
fa: فعال‌سازی عبارتهای &منظم‌

en: Configure &KFileReplace...
fa: پیکربندی &KFileReplace...‌

en: &Properties
fa: &ویژگیها‌

en: &Open
fa: &باز کردن‌

en: &Edit in Quanta
fa: &ویرایش در Quanta‌

en: Open Parent &Folder
fa: باز کردن &پوشه پدر‌

en: &Delete
fa: &حذف‌

en: E&xpand Tree
fa: &بسط درخت‌

en: &Reduce Tree
fa: &کاهش درخت‌

en: &About KFileReplace
fa: &درباره KFileReplace‌

en: KFileReplace &Handbook
fa: &کتاب مرجع KFileReplace‌

en: &Report Bug
fa: &گزارش اشکال‌

en: <qt>Cannot open file <b>%1</b> for reading.</qt>
fa: <qt>نمی‌توان پرونده <b>%1</b>را برای خواندن باز کرد.</qt>

en: <qt>Cannot open file <b>%1</b> for writing.</qt>
fa: <qt>نمی‌توان پرونده <b>%1</b> را برای نوشتن باز کرد.</qt>

en: <qt>Do you want to replace the string <b>%1</b> with the string <b>%2</b>?</qt>
fa: <qt>می‌خواهید رشته <b>%1</b> را با رشته <b>%2</b>جایگزین کنید؟</qt>

en: Confirm Replace
fa: تأیید جایگزینی

en: Replace
fa: جایگزینی

en: Do Not Replace
fa: جایگزین نشود

en:  Line:%2, Col:%3 - "%1"
fa:  خط:%2، ستون:%3 - »%1«

en: <qt>Cannot open the file <b>%1</b> and load the string list.</qt>
fa: <qt>پرونده <b>%1</b> را نمی‌توان باز کرد، و فهرست رشته را نمی‌توان بار کرد.</qt>

en: <qt>File <b>%1</b> seems not to be written in new kfr format. Remember that the old kfr format will be soon abandoned. You can convert your old rules files by simply saving them with kfilereplace.</qt>
fa: <qt>به نظر می‌رسد پرونده <b>%1</b> در قالب جدید kfr نوشته نمی‌شود. به یاد داشته باشید که قالب قدیمی kfr، به زودی ‌کنار گذاشته می‌شود. می‌توانید قواعد پرونده‌های قدیمی خود را با ذخیره کردن آنها توسط kfilereplace به آسانی تبدیل کنید.</qt>

en: Warning
fa: اخطار

en: <qt>The format of kfr files has been changed; attempting to load <b>%1</b>. Please see the KFilereplace manual for details. Do you want to load a search-and-replace list of strings?</qt>
fa: <qt>قالب پرونده‌های kfr تغییر یافته است؛ در تلاش برای بارگذاری <b>%1</b>لطفاً، برای دیدن جزئیات، راهنمای KFilereplace را ببینید. می‌خواهید یک فهرست جستجو و جایگزینی رشته‌ها را بار کنید؟</qt>

en: Load
fa: بارگذاری

en: Do Not Load
fa: بارگذاری نشود

en: There are no strings to search and replace.
fa: رشته‌ای برای جستجو و بارگذاری وجود ندارد.

en: <qt>The main folder of the project <b>%1</b> does not exist.</qt>
fa: <qt>پوشه اصلی پروژه <b>%1</b> موجود نیست.</qt>

en: <qt>Access denied in the main folder of the project:<br /><b>%1</b></qt>
fa: <qt>انکار دستیابی در پوشه اصلی پروژه:<br /><b>%1</b></qt>

note: i18n: ectx: Menu (kfilerepace)
en: Search/&Replace
fa: جستجو/&جایگزینی‌

note: i18n: ectx: Menu (strings)
en: &Strings
fa: &رشته‌ها‌

note: i18n: ectx: Menu (results)
en: &Results
fa: &نتایج‌

note: i18n: ectx: Menu (options)
en: &Options
fa: &گزینه‌ها‌

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fa: &تنظیمات‌

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: KFileReplace Main Toolbar
fa: میله ابزار اصلی KFileReplace

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fa: &پرونده‌

en: <qt>Cannot invert string <b>%1</b>, because the search string would be empty.</qt>
fa: <qt>نمی‌توان رشته <b>%1</b> را وارونه کرد، زیرا رشته جستجو ممکن است خالی باشد.</qt>

en: Do you really want to delete %1?
fa: واقعاً می‌خواهید %1 را حذف کنید؟

en: No strings to save as the list is empty.
fa: رشته‌ای برای ذخیره وجود ندارد، زیرا فهرست خالی است.

en: KFileReplace Strings
fa: رشته‌های KFileReplace

en: Save Strings to File
fa: ذخیره رشته‌ها در پرونده

en: File %1 cannot be saved.
fa: پرونده %1 نمی‌تواند ذخیره شود.

en: Open &With...
fa: باز کردن &با...‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Name
fa: نام

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Folder
fa: پوشه

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Old Size
fa: اندازه قدیمی

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: New Size
fa: اندازه جدید

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Replaced Strings
fa: رشته‌های جایگزین‌شده

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Owner User
fa: کاربر مالک

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Owner Group
fa: گروه مالک

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Size
fa: اندازه

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView)
en: Found Strings
fa: رشته‌های یافت‌شده

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLed)
en: Green means ready
fa: سبز یعنی آماده

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLed)
en: Ready
fa: آماده

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLed)
en: Yellow means wait while sorting list
fa: زرد یعنی هنگام مرتب کردن فهرست صبر کنید

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLed)
en: Please wait while sorting list
fa: لطفاً، هنگام مرتب کردن فهرست صبر کنید

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLed)
en: Red means scanning files
fa: قرمز یعنی پویش پرونده‌ها

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Scanned files:
fa: پرونده‌های پویش‌شده:

en: Project Directory
fa: فهرست راهنمای پروژه

en: You must fill the combo boxes (location and filter) before continuing.
fa: باید جعبه‌های ترکیبی )محل و پالایه( را قبل از پیکربندی پر کنید.

en: Some edit boxes are empty in the <b>Owner</b> page.
fa: برخی جعبه‌های ویرایش در صفحه <b>مالک</b> خالی است.

en: The minimum size is greater than the maximum size.
fa:  اندازه کمینه بزرگ‌تر از اندازه بیشینه است.

note: i18n: ectx: property (caption), widget (QDialog)
en: Search & Replace in Files
fa: جستجو و جایگزینی در پرونده‌ها

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: Search Now
fa: اکنون جستجو شود

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: Search Later
fa: بعداً جستجو شود

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget)
en: &General
fa: &عمومی‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Startup Folder Options
fa: راه‌اندازی گزینه‌های پوشه

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Filter:
fa: پالایه:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Location:
fa: محل:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox)
en: Insert a search path here. You can use the search path button.
fa: یک مسیر جستجو را اینجا وارد کنید. از دکمه جستجو می‌توانید استفاده کنید.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: &Include subfolders
fa: &شامل زیرپوشه‌ها‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Search/Replace Strings
fa: جستجو/جایگزینی رشته‌ها

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Search:
fa: جستجو:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Replace:
fa: جایگزینی:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: General Options
fa: گزینه‌های عمومی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable &regular expressions
fa: فعال‌سازی عبارتهای &منظم‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Do &backup copy instead of overwrite
fa: انجام رونوشت &پشتیبان به جای جای‌نوشت‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: &Case sensitive
fa: حساس به &حالت‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable co&mmands in the replace string
fa: فعال‌سازی &فرمانها در جایگزینی رشته‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Backup copy suffix:
fa: پیشوند رونوشت پشتیبان:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Encoding of the files:
fa: کدبندی پرونده‌ها:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget)
en: &Advanced
fa: &پیشرفته‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Ownership Filtering
fa: مالکیت پالایه کردن

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: User:
fa: کاربر:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: ID (Number)
fa: شناسه )عدد(

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Equals To
fa: برابر است با

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Is Not
fa: نیست

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Group:
fa: گروه:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Access Date Filtering
fa: پالایش تاریخ دستیابی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Dates valid for:
fa: تاریخهای معتبر برای:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Accessed after:
fa: دستیابی‌شده بعد از:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Accessed before:
fa: دستیابی‌شده قبل از:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Last Writing Access
fa: آخرین دستیبابی نوشتن

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox)
en: Last Reading Access
fa: آخرین دستیابی خواندن

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Size Filtering
fa: پالایش اندازه

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Minimum si&ze:
fa:  &اندازه کمینه:‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Maximum size:
fa: اندازه بیشینه:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: KB
fa: کیلوبایت

note: i18n: ectx: property (caption), widget (QDialog)
en: Options
fa: گزینه‌ها

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget)
en: General
fa: عمومی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable commands in replace strings
fa: فعال‌سازی فرمانها در جایگزینی رشته‌ها

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Notif&y on errors
fa: &اخطار هنگام خطاها‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Case sensitive
fa: حساس به حالت

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Recursive (search/replace in all sub folders)
fa: بازگشتی )جستجو/جایگزینی در همه زیرپوشه‌ها(

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Enable regular e&xpressions
fa: فعال‌سازی &عبارتهای منظم‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Do &backup copy
fa: انجام رونوشت &پشتیبان‌

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Advanced Options
fa: گزینه‌های پیشرفته

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Ignore hidden files and folders
fa: چشم‌پوشی از پرونده‌ها و پوشه‌های مخفی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Follow s&ymbolic links
fa: پیوندهای &نمادی زیر‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: When searching, stop on first string found (faster but no details)
fa: ایست در اولین رشته یافت‌شده هنگام جستجو )سریع‌تر، ولی بدون جزئیات(

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Do not show file if no strings are found or replaced
fa: اگر رشته‌ای یافت‌نشده یا جایگزین‌نشده، پرونده را نمایش نده

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Show confirmation dialog
fa: نمایش محاوره پیکربندی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: Confirm before replace each string
fa: تأیید قبل از جایگزینی هر رشته

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: &Default Values
fa: مقادیر &پیش‌فرض‌

en: Batch search and replace tool
fa: ابزار جستجو و جایگزینی دسته

en: Shell author, KPart creator, co-maintainer
fa: نویسنده پوسته، ایجادکننده KPart، هم نگه‌دارنده

en: Starting folder
fa: پوشه آغاز

en: <qt>Cannot open the file <b>%1</b>.</qt>
fa: <qt>نمی‌توان پرونده <b>%1</b> را باز کرد.</qt>

en: Replace with
fa: جایگزینی با

en: Total number occurrences
fa: تعداد کل رخدادها

en: KFileReplace Report
fa: گزارش KFileReplace

en: Searching/Replacing Strings Table
fa: جدول جستجو/جایگزینی رشته‌ها

en: Search for
fa: جستجو برای

en: Results Table
fa: جدول نتایج

en: Created by
fa: ایجادشده توسط

en: date
fa: تاریخ

en: Total occurrences
fa: کل رخدادها

en: Shows the statistics of your operations. Note that the columns content changes depending on what kind of operation you are performing.
fa: آمار عملیات شما را نمایش می‌دهد. نکته این که محتوای ستونها بسته به نوع عملی که انجام می‌دهید تغییر می‌کند.

en: Shows a list of strings to search for (and if you specified it, a list of strings to replace with). Use the "add strings" dialog to edit your string list or double click on a string.
fa: فهرستی از رشته‌ها جهت جستجو )و اگر آن را مشخص کرده‌اید، فهرستی از رشته‌ها جهت جایگزینی( را نمایش می‌دهد. از محاوره »افزودن رشته‌ها« برای ویرایش فهرست رشته خود استفاده کنید یا روی یک رشته دو بار فشار دهید.

en: Base folder for operations of search/replace. Insert path string here by hand or use the search button.
fa: پوشه پایه برای عملیاتهای جستجو/جایگزینی. رشته مسیر را به صورت دستی در اینجا درج کنید یا از دکمه جستجو استفاده کنید.

en: Shell-like wildcards. Example: "*.html;*.txt;*.xml".
fa: نویسه عام شبه پوسته. مثلاً: »*.html;*.txt;*.xml«.

en: Minimum value for access date.
fa: مقدار کمینه برای تاریخ دستیابی.

en: Maximum value for access date.
fa: مقدار بیشینه برای تاریخ دستیابی.

en: Insert here the string to search for.
fa: رشته‌ای که برای جستجو است را در اینجا درج کنید.

en: Insert here the string to replace with.
fa: رشته‌ای که برای جایگزینی است را در اینجا درج کنید.

en: Enable this option if your search is case sensitive.
fa: اگر جستجوی شما حساس به حالت است، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable this option to search in sub folders too.
fa: برای جستجو در زیرپوشه‌ها، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable this option when you are searching for a string and you are only interested to know if the string is present or not in the current file.
fa: هنگامی که در حال جستجوی یک رشته هستید و فقط می‌خواهید بدانید که آیا رشته وجود دارد یا در پرونده جاری نیست، این گزینه را فعال کنید.

en: Enable this option to ignore hidden files or folders.
fa: برای چشم‌پوشی از پرونده‌ها یا پوشه‌های مخفی، این گزینه را فعال کنید.

en: If this option is enabled, KFR will show even the names of the files in which no string has been found or replaced.
fa: اگر این گزینه فعال شود، KFR حتی نامهای پرونده‌هایی که رشته‌ای در آن یافت یا جایگزین نشده را نمایش می‌دهد.

en: Enable "commands". For example: if search string is "user" and replace string is the command "[$user:uid$]", KFR will substitute "user" with the uid of the user.
fa: »فرمانها« را فعال کنید. مثلاً: اگر رشته جستجو »کاربر« است و رشته جایگزینی فرمان »]$user:uid$[« است، KFR »کاربر« را با شناسه کاربر کاربر جانشین می‌کند.

en: Enable this option if you want leave original files untouched.
fa: اگر می‌خواهید پرونده‌های اصلی را دست‌نخورده رها کنید، این گزینه را فعال نمایید.

en: Enable this option if you want to be asked for single string replacement confirmation.
fa: اگر می‌خواهید برای تأیید جایگزینی تک‌رشته از شما سؤال شود، این گزینه را فعال کنید.

en: Select search-only mode.
fa: حالت فقط جستجو را برگزینید.

en: Select search-and-replace mode.
fa: حالت جستجو و جایگزینی را برگزینید.

en: Insert here a string you want search for.
fa: رشته‌ای که می‌خواهید جستجو کنید را در اینجا درج کنید.

en: Insert here the string that KFR will use to replace the search string.
fa: رشته‌ای که KFR برای جایگزینی رشته جستجو استفاده می‌کند را در اینجا درج کنید.
