kimagemapeditor - en to fa translation catalogue (183 entries)

en: Areas
fa: نواحی

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Choose Map & Image to Edit
fa: انتخاب نگاشت و تصویر برای ویرایش

en: Select an image and/or a map that you want to edit
fa: برگزیدن یک تصویر و/یا یک نگاشت که می‌خواهید ویرایش کنید

en: &Maps
fa: &نگاشتها‌

en: Image Preview
fa: پیش‌نمایش تصویر

en: No maps found
fa: نگاشتی یافت نشد

en: No images found
fa: تصویری یافت نشد

en: &Images
fa: &تصاویر

en: Path
fa: مسیر

en: Images
fa: تصاویر

en: Maps
fa: نگاشتها

en: unnamed
fa: بی‌نام

en: An HTML imagemap editor
fa: یک ویرایشگر نگاشت تصویر زنگام

en: <h3>Open File</h3>Click this to <em>open</em> a new picture or HTML file.
fa: <h3>باز کردن پرونده</h3>برای <em>باز کردن</em> یک عکس جدید یا پرونده زنگام، این را فشار دهید.

en: Open new picture or HTML file
fa: باز کردن عکس جدید یا پرونده زنگام

en: <h3>Save File</h3>Click this to <em>save</em> the changes to the HTML file.
fa: <h3>ذخیره کردن پرونده</h3>برای <em>ذخیره کردن</em> تغییرات در پرونده زنگام، این را فشار دهید

en: Save HTML file
fa: ذخیره کردن پرونده زنگام

en: <h3>Close File</h3>Click this to <em>close</em> the currently open HTML file.
fa: <h3>بستن پرونده</h3>برای <em>بستن</em> پرونده زنگام اخیراً بازشده، این را فشار دهید.

en: Close HTML file
fa: بستن پرونده زنگام

en: <h3>Copy</h3>Click this to <em>copy</em> the selected area.
fa: <h3>رونوشت</h3>برای <em>رونوشت</em> ناحیه برگزیده، این را فشار دهید.

en: <h3>Cut</h3>Click this to <em>cut</em> the selected area.
fa: <h3>برش</h3>برای <em>برش</em> ناحیه برگزیده، این را فشار دهید.

en: <h3>Paste</h3>Click this to <em>paste</em> the copied area.
fa: <h3>چسباندن</h3>برای <em>چسباندن</em> ناحیه رونوشت شده، این را فشار دهید.

en: &Delete
fa: &حذف‌

en: <h3>Delete</h3>Click this to <em>delete</em> the selected area.
fa: <h3>حذف</h3>برای <em>حذف</em> ناحیه برگزیده، این را فشار دهید.

en: Pr&operties
fa: &ویژگیها‌

en: Zoom
fa: بزرگ‌نمایی

en: <h3>Zoom</h3>Choose the desired zoom level.
fa: <h3>بزرگ‌نمایی</h3>انتخاب سطح بزرگ‌نمایی دلخواه.

en: 25%
fa: ۲۵٪

en: 50%
fa: ۵۰٪

en: 100%
fa: ۱۰۰٪

en: 150%
fa: ۱۵۰٪

en: 200%
fa: ۲۰۰٪

en: 250%
fa: ۲۵۰٪

en: 300%
fa: ۳۰۰٪

en: 500%
fa: ۵۰۰٪

en: 750%
fa: ۷۵۰٪

en: 1000%
fa: ۱۰۰۰٪

en: Highlight Areas
fa: مشخص کردن نواحی

en: Show Alt Tag
fa: نمایش برچسب دگرساز

en: Map &Name...
fa: &نام نگاشت...‌

en: Ne&w Map...
fa: نگاشت &جدید...‌

en: Create a new map
fa: ایجاد یک نگاشت جدید

en: D&elete Map
fa: &حذف نگاشت‌

en: Delete the current active map
fa: حذف نگاشت فعال جاری

en: Edit &Default Area...
fa: ویرایش ناحیه &پیش‌فرض...‌

en: Edit the default area of the current active map
fa: ویرایش ناحیه پیش‌فرض نگاشت فعال جاری

en: &Preview
fa: &پیش‌نمایش‌

en: Show a preview
fa: نمایش یک پیش‌نمایش

note: i18n: ectx: Menu (images)
en: &Image
fa: &تصویر‌

en: Add Image...
fa: افزودن تصویر...

en: Add a new image
fa: افزودن تصویری جدید

en: Remove Image
fa: حذف تصویر

en: Remove the current visible image
fa: حذف تصویر مرئی جاری

en: Edit Usemap...
fa: ویرایش Usemap...

en: Edit the usemap tag of the current visible image
fa: ویرایش برچسب usemap تصویر مرئی جاری

en: Show &HTML
fa: نمایش &زنگام‌

en: &Selection
fa: &گزینش‌

en: <h3>Selection</h3>Click this to select areas.
fa: <h3>گزینش</h3>برای برگزیدن نواحی، اینجا را فشار دهید.

en: &Circle
fa: &دایره‌

en: <h3>Circle</h3>Click this to start drawing a circle.
fa: <h3>دایره</h3>برای آغاز ترسیم دایره، اینجا را فشار دهید.

en: &Rectangle
fa: &مستطیل‌

en: <h3>Rectangle</h3>Click this to start drawing a rectangle.
fa: <h3>مستطیل</h3>برای آغاز ترسیم مستطیل، اینجا را فشار دهید.

en: &Polygon
fa: &چند ضلعی‌

en: <h3>Polygon</h3>Click this to start drawing a polygon.
fa: <h3>چند ضلعی</h3>برای آغاز ترسیم چند ضلعی، اینجا را فشار دهید.

en: &Freehand Polygon
fa: &چند ضلعی دستی‌

en: <h3>Freehandpolygon</h3>Click this to start drawing a freehand polygon.
fa: <h3>چند ضلعی دستی</h3>برای آغاز ترسیم چند ضلعی دستی، اینجا را فشار دهید.

en: &Add Point
fa: &افزودن نقطه‌

en: <h3>Add Point</h3>Click this to add points to a polygon.
fa: <h3>افزودن نقطه</h3>برای افزودن نقاط به چند ضلعی، اینجا را فشار دهید.

en: &Remove Point
fa: &حذف نقطه‌

en: <h3>Remove Point</h3>Click this to remove points from a polygon.
fa: <h3>حذف نقطه</h3>برای حذف نقاط از چند ضلعی، اینجا را فشار دهید.

en: Cancel Drawing
fa: لغو ترسیم

en: Move Left
fa: حرکت به چپ

en: Move Right
fa: حرکت به راست

en: Move Up
fa: حرکت به بالا

en: Move Down
fa: حرکت به پایین

en: Increase Width
fa: افزایش عرض

en: Decrease Width
fa: کاهش عرض

en: Increase Height
fa: افزایش ارتفاع

en: Decrease Height
fa: کاهش ارتفاع

en: Bring to Front
fa: به جلو آوردن

en: Send to Back
fa: به عقب فرستادن

en: Bring Forward One
fa: یک مرحله جلو آوردن

en: Send Back One
fa: یک مرحله عقب فرستادن

en: Configure KImageMapEditor...
fa: پیکربندی KImageMapEditor...

en: Show Area List
fa: نمایش فهرست ناحیه

en: Show Map List
fa: نمایش فهرست نگاشت

en: Show Image List
fa: نمایش فهرست تصویر

note: i18n(" Cursor")+" : x: 0 ,y: 0",STATUS_CURSOR); i18n(" Selection")+" : - ",STATUS_SELECTION);
en:  Selection: -  Cursor: x: 0, y: 0
fa:  گزینش: - مکان‌نما: x: ۰ ، y:۰

en:  Cursor: x: %1, y: %2
fa: مکان‌نما: x: %1، y: %2

en:  Selection: x: %1, y: %2, w: %3, h: %4
fa:  گزینش:  x: %1، y: %2، w: %3، h: %4

en:  Selection: -
fa:  گزینش: -

en: Drop an image or HTML file
fa: افت یک تصویر یا پرونده زنگام

en: Enter Map Name
fa: وارد کردن نام نگاشت

en: Enter the name of the map:
fa: نام نگاشت را وارد کنید:

en: The name <em>%1</em> already exists.
fa: نام <em>%1</em> از قبل وجود دارد.

en: HTML Code of Map
fa: کد زنگام نگاشت

en: *.png *.jpg *.jpeg *.gif *.htm *.html|Web File
    *.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng|Images
    *.htm *.html|HTML Files
    *.png|PNG Images
    *.jpg *.jpeg|JPEG Images
    *.gif|GIF-Images
    *|All Files
fa: *.png *.jpg *.jpeg *.gif *.htm *.html|پرونده‌های وب
    *.png *.jpg *.jpeg *.gif *.bmp *.xbm *.xpm *.pnm *.mng|تصاویر
    *.htm *.html|پرونده‌های زنگام
    *.png|تصاویر PNG
    *.jpg *.jpeg|تصاویر JPEG
    *.gif|تصاویر GIF
    *|همه پرونده‌ها

en: Choose File to Open
fa: انتخاب پرونده برای باز کردن

en: HTML File
fa: پرونده زنگام

en: All Files
fa: همه پرونده‌ها

en: Text File
fa: پرونده متن

en: <qt>The file <em>%1</em> already exists.<br />Do you want to overwrite it?</qt>
fa: <qt>پرونده <em>%1</em> از قبل وجود دارد.<br />می‌خواهید آن را جای‌نوشت کنید؟</qt>

en: Overwrite File?
fa: پرونده جای‌نوشت شود؟

en: Overwrite
fa: جای‌نوشت

en: <qt>You do not have write permission for the file <em>%1</em>.</qt>
fa: <qt>مجوز نوشتن برای پرونده <em>%1</em> را ندارید.</qt>

en: <qt>The file <b>%1</b> does not exist.</qt>
fa: <qt>پرونده <b>%1</b> موجود نیست.</qt>

en: File Does Not Exist
fa: پرونده موجود نیست

en: <qt>The file <i>%1</i> could not be saved, because you do not have the required write permissions.</qt>
fa: <qt>پرونده <i>%1</i> نتوانست ذخیره شود، زیرا مجوزهای نوشتن مورد نیاز را ندارید.</qt>

en: <qt>Are you sure you want to delete the map <i>%1</i>? <br /><b>There is no way to undo this.</b></qt>
fa: <qt>مطمئنید که می‌خواهید نگاشت <i>%1</i> را پاک کنید؟ <br /><b>راهی برای واگرد آن نیست.</b></qt>

en: Delete Map?
fa: نگاشت حذف شود؟

en: <qt>The file <i>%1</i> has been modified.<br />Do you want to save it?</qt>
fa: <qt>پرونده <i>%1</i> تغییر یافته است.<br />می‌خواهید آن را ذخیره کنید؟</qt>

en: Enter Usemap
fa: وارد کردن Usemap

en: Enter the usemap value:
fa: مقدار Usemap را وارد کنید:

note: i18n: ectx: Menu (edit)
en: &Edit
fa: &ویرایش‌

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
fa: &نما‌

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
fa: &ابزارها‌

note: i18n: ectx: Menu (map)
en: &Map
fa: &نگاشت‌

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
fa: &تنظیمات‌

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: KImageMapEditor Main Toolbar
fa: میله ابزار اصلی KImageMapEditor

note: i18n: ectx: ToolBar (kImageMapEditorPartDrawToolBar)
en: KImageMapEditor Draw Toolbar
fa: میله ابزار ترسیم KImageMapEditor

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
fa: &پرونده‌

en: noname
fa: بدون نام

en: Number of Areas
fa: تعداد نواحی

en: Rectangle
fa: مستطیل

en: Circle
fa: دایره

en: Polygon
fa: چند ضلعی

en: Default
fa: پبش‌فرض

en: Cut %1
fa: برش %1

en: Delete %1
fa: حذف %1

en: Paste %1
fa: چسباندن %1

en: Move %1
fa: حرکت %1

en: Resize %1
fa: تغییر اندازه %1

en: Add point to %1
fa: افزودن نقطه به %1

en: Remove point from %1
fa: حذف نقطه از %1

en: Create %1
fa: ایجاد %1

en: Top &X:
fa: &X بالا:‌

en: Top &Y:
fa: &Y بالا:‌‌

en: &Width:
fa: &عرض:‌

en: Hei&ght:
fa: &ارتفاع:‌

en: Center &X:
fa: &X مرکز:‌‌

en: Center &Y:
fa: &Y مرکز:‌

en: &Radius:
fa: &شعاع:‌

en: Add
fa: افزودن

en: Remove
fa: حذف

en: Top &X
fa: &X بالا‌‌

en: Top &Y
fa: &Y بالا‌‌

en: &HREF:
fa: &مقصد پیوند:

en: Alt. &Text:
fa: &متن دگرساز:‌

en: Tar&get:
fa: &هدف:‌

en: Tit&le:
fa: &عنوان:‌

en: Enable default map
fa: فعال‌سازی نگاشت پیش‌فرض

en: OnClick:
fa: هنگام فشار:

en: OnDblClick:
fa: هنگام دو بار فشار:

en: OnMouseDown:
fa: هنگام پایین بودن موشی:

en: OnMouseUp:
fa: هنگام بالا بودن موشی:

en: OnMouseOver:
fa: هنگام حرکت موشی روی:

en: OnMouseMove:
fa: هنگام حرکت موشی:

en: OnMouseOut:
fa: هنگام خروج موشی:

en: Area Tag Editor
fa: ویرایشگر برچسب ناحیه

en: Selection
fa: گزینش

en: &General
fa: &عمومی‌

en: Coor&dinates
fa: &مختصات‌

en: &JavaScript
fa: &جاوااسکریپت

en: Choose File
fa: انتخاب پرونده

en: Preferences
fa: تنظیمات

en: &Maximum image preview height:
fa: ارتفاع &بیشینه پیش‌نمایش تصویر:‌

en: &Undo limit:
fa: حد &واگرد:‌

en: &Redo limit:
fa: حد &از نو:‌

en: &Start with last used document
fa: &آغاز با آخرین سند استفاده‌شده‌

en: Web Files
fa: پرونده‌های وب

en: HTML Files
fa: پرونده‌های زنگام

en: PNG Images
fa: تصاویر PNG

en: JPEG Images
fa: تصاویر JPEG

en: GIF Images
fa: تصاویر GIF

en: Choose Picture to Open
fa: انتخاب عکس برای باز کردن

en: For helping me with the Makefiles, and creating the Debian package
fa: برای کمک به من توسط Makefileها، و ایجاد بسته Debian

en: For helping me fixing --enable-final mode
fa: برای کمک به من با ثابت کردن حالت --enable-final

en: For the Spanish translation
fa: برای ترجمه اسپانیایی

en: For the Dutch translation
fa: برای ترجمه هلندی

en: For the French translation
fa: برای ترجمه فرانسوی

en: Write HTML-Code to stdout on exit
fa: نوشتن کد زنگام در stdout هنگام خروج

en: File to open
fa: پرونده برای باز کردن
