klinkstatus - en to fa translation catalogue (90 entries)

en: Open URL...
fa: باز کردن نشانی وب...

en: Configure KLinkStatus...
fa: پیکربندی KLinkStatus...

en: About KLinkStatus
fa: درباره KLinkStatus

en: &Report Bug...
fa: &گزارش خطا...‌

note: i18n("&Do not follow last Link checked"), "go-jump", "Do not follow last Link checked (faster)"); toggle_action->setCheckedState(item); this action must be in the tabwidget because the slot can't be connected to a particular sessionWidget
en: &Hide Search Panel
fa: &مخفی کردن تابلوی جستجو‌

note: i18n("&Show Search Panel"), "go-top", "Show Search Panel"); toggle_action->setCheckedState(item);
en: &Reset Search Options
fa: &بازنشانی گزینه‌های جستجو‌

note: i18n("&Enable Updates on Results Table"), "view-refresh", "Enable Updates on Results Table (slower)"); toggle_action->setCheckedState(item); *************** Search menu *********************
en: &Start Search
fa: &آغاز جستجو‌

en: &Pause Search
fa: &مکث در جستجو‌

en: St&op Search
fa: &ایست جستجو‌

en: &Broken Links
fa: پیوندهای &قطع‌شده‌

en: Previous Session
fa: نشست قبلی

en: Next Session
fa: نشست بعدی

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of entries in the combo url.
fa: تعداد بیشینه مدخلها در نشانی وب ترکیبی..

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of simultaneous connections.
fa: تعداد بیشینه اتصالات همزمان..

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Timeout on getting an URL.
fa: اتمام وقت هنگام دستیابی به نشانی وب.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: History of combo url.
fa: تاریخچه نشانی وب ترکیبی.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum depth to check.
fa:  عمق بیشینه برای بررسی.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check parent folders.
fa: آیا پوشه‌های پدر بررسی شوند.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check external links.
fa: آیا پیوندهای خارجی بررسی شوند.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether preview prefix in Quanta project is used to set the URL to check.
fa: آیا برای تنظیم نشانی وب جهت بررسی، از پیشوند پیش‌نمایش پروژه Quanta استفاده می‌شود.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to display a tree view or a flat view in the results view.
fa: آیا یک نمای درخت یا یک نمای مسطح در نمای نتایج نمایش داده می‌شوند.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to automatically adjust the width of the result columns (Not used).
fa: آیا عرض ستونهای نتیجه به طور خودکار)استفاده‌نشده( تنظیم می‌شوند.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the viewport of the result view should follow the last link checked.
fa: آیا دیدگاه نمای نتایج باید آخرین پیوند بررسی‌شده را دنبال کند.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to send an User-Agent in HTTP requests.
fa: آیا یک عامل کاربر بر اساس درخواستهای قام ارسال می‌شود.

note: i18n: ectx: label, entry (UserAgent), group (klinkstatus)
en: Defines the HTTP User-Agent to send.
fa: عامل کاربر قام را برای ارسال، تعریف می‌کند.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the user can see if the markup is valid by showing a column with an icon indicator.
fa: آیا کاربر می‌تواند ببیند که نشان‌گذاری با نمایش یک ستون توسط یک شاخص شمایل، معتبر است.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: Whether to do line wrapping.
fa: آیا سطربندی خط انجام شود.

en: Could not find the KLinkStatus part; did you configure with '--prefix=/$KDEDIR' and perform 'make install'?
fa: جزء KLinkStatus را نتوانست پیدا کند؛ آیا prefix=$/KDEDIR-- را پیکربندی و make instal را اجرا کردید؟

en: A Link Checker
fa: یک بررسی‌کننده پیوند

en: Check
fa: بررسی

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Results
fa: نتایج

en: Identification
fa: شناسایی

en: Configure the way KLinkstatus reports itself
fa: پیکربندی روشی که KLinkstatus خودش گزارش می‌کند

en: KLinkStatus Part
fa: جزء kStatus

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
fa: &جستجو‌

note: i18n: ectx: Menu (recheck)
en: Recheck
fa: بررسی مجدد

en: A Link Checker.
    
    KLinkStatus belongs to the kdewebdev module from KDE.
fa: یک بررسی‌کننده پیوند.‌
    
    KLinkStatus به پیمانه kdewebdev از KDE تعلق دارد.

en: Document to open
fa: سند برای باز شدن

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_Depth) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, spinbox_depth)
en: Unlimited
fa: نامحدود

en: Choose a Document Root
fa: انتخاب یک ریشه سند

en: S&earch:
fa: &جستجو:‌

en: Status:
fa: وضعیت:

en: All Links
fa: همه پیوند‌ها

en: Good Links
fa: پیوندهای خوب

en: Broken Links
fa: پیوندهای قطع‌شده

en: Malformed Links
fa: پیوندهای بد شکل

en: Undetermined Links
fa: پیوندهای تعیین‌نشده

en: Clear filter
fa: پاک کردن پالایه

en: Enter the terms to filter the result link list
fa: وارد کردن اصطلاحات برای پالایش فهرست پیوند نتیجه

en: Choose what kind of link status to show in result list
fa: انتخاب نوع وضعیت پیوند برای نمایش در فهرست نتیجه

en: Javascript not supported
fa: جاوا اسکریپت پشتیبانی نمی‌شود

en: Checking...
fa: در حال بررسی‌...‌

en: Cowardly refusing to check an empty URL.
fa: بررسی نشانی وب خالی پذیرفته نمی‌شود.‌

en: Stopped
fa: ایستاد

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_progressbar) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, progressLabel)
en: Ready
fa: آماده‌

en: Adding level...
fa: در حال افزودن سطح‌...‌

en: Export Results as HTML
fa: صادرات نتایج به عنوان زنگام

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search
fa: جستجو

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_url)
en: URL:
fa: نشانی وب:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Depth)
en: Depth:
fa: عمق:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_subdirs_only)
en: Do &not check parent folders
fa: پوشه‌های پدر بررسی &نشوند‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_external_links)
en: Chec&k external links
fa: &بررسی‌ پیوندهای خارجی‌

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Do not check regular expression:
fa: عبارت منظم بررسی نشود:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elapsedTimeLabel)
en: Elapsed time:
fa: زمان سپری‌شده:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SendIdentification)
en: Send Identification
fa: ارسال شناسایی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: User-Agent
fa: عامل کاربر

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayTreeView)
en: Tree
fa: درخت

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup13_2)
en: Misc
fa: متفرقه

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FollowLastLinkChecked)
en: Follow Last Link Checked
fa: دنبال کردن آخرین پیوند بررسی‌شده

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
fa: شبکه

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Number of simultaneous connections:
fa: تعداد اتصالات همزمان:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Timeout in seconds:
fa: اتمام وقت برحسب ثانیه:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Input
fa: ورودی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check external links
fa: بررسی پیوندهای خارجی

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Number of items in URL history:
fa: تعداد فقره‌های موجود در تاریخچه نشانی وب:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check parent folders
fa: بررسی پوشه‌های پدر

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Check this one if you want to use Quanta's project preview prefix in the URL to check
fa: اگر می‌خواهید جهت بررسی از پیشوند پیش‌نمایش پروژه برای تنظیم نشانی وب استفاده کنید، این مورد را علامت بزنید

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Use preview prefix
fa: استفاده از پیشوند پیش‌نمایش

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberCheckSettings)
en: Remember settings when exit
fa: به خاطر سپردن تنظیمات هنگام خروج

en: Open new tab
fa: باز کردن تب جدید

en: Close the current tab
fa: بستن تب جاری

en: Invalid URL.
fa: نشانی وب نامعتبر.

en: ROOT URL.
fa: نشانی وب کاربر ارشد.

en: Edit Referrer
fa: ویرایش رجوع‌کننده

en: All
fa: همه

en: Open URL
fa: باز کردن نشانی وب

en: Open Referrer URL
fa: باز کردن نشانی وب رجوع‌کننده

en: Copy URL
fa: رونوشت نشانی وب

en: Copy Referrer URL
fa: رونوشت نشانی وب رجوع‌کننده

en: Copy Cell Text
fa: رونوشت متن سلول
