imagerename_plugin - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
fi: Haluat korvata vasemman kuvan oikealta löytyvällä.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
fi: Tämä kuva ei ole tallennettu
    koneellesi.
    Napsauta otsikkoa ladataksesi sen.

en: Unable to load image
fi: Kuvaa ei voitu ladata

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
fi: Värisyvyys: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
fi: Kuvan mitat: %1x%2
