kcmkdnssd - en to fi translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: Additional Domains
fi: Ylimääräiset verkkoalueet

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: List of Internet domains that will be browsed for services in addition to default domain (typically local network).
fi: Luettelo verkkoalueista, joilta palveluita haetaan oletusalueen lisäksi. Älä laita tähän .local - sitä käytetään paikallisen verkon selauksessa.

en: ZeroConf configuration
fi: ZeroConf-asetukset

en: (C) 2004-2007 Jakub Stachowski
fi: © 2004–2007 Jakub Stachowski

en: Setup services browsing with ZeroConf
fi: Aseta palvelut käyttäen ZeroConf-ohjelmaa
