kglobalaccel - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: The global shortcut for %1 was issued.
fi: Toiminnon %1 työpöydänlaajuista pikanäppäintä painettiin.

en: The application %1 has registered a new global shortcut
fi: Sovellus %1 on rekisteröinyt uuden työpöydänlaajuisen pikanäppäimen

en: Open Global Shortcuts Editor
fi: Avaa työpöydänlaajuisten pikanäppäinten muokkain

en: KDE Global Shortcuts Service
fi: KDE:n työpöydänlaajuisten pikanäppäinten palvelu

en: (C) 2007-2009  Andreas Hartmetz, Michael Jansen
fi: © 2007–2009  Andreas Hartmetz, Michael Jansen

en: Maintainer
fi: Ylläpitäjä
