kio_nfs - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
fi: %1: NFS-versiota ei tueta

en: RPC error %1
fi: RPC-virhe %1

en: No space left on device
fi: Kiintolevytila on täynnä.

en: Read only file system
fi: Tiedostojärjestelmää voidaan vain lukea.

en: Filename too long
fi: Liian pitkä tiedostonimi

en: Disk quota exceeded
fi: Sallittu levytila on täynnä.

en: NFS error %1 - %2
fi: NFS-virhe %1 – %2

en: Failed to mount %1
fi: Kansioiden %1 liittäminen epäonnistui

en: Unknown target
fi: Tuntematon kohde
