plasma_scriptengine_qscript - en to fi translation catalogue (37 entries)

en: Images
fi: Kuvat

en: Configuration Definitions
fi: Asetusmäärittelyt

en: User Interface
fi: Käyttöliittymä

en: Data Files
fi: Data-tiedostot

en: Executable Scripts
fi: Suoritettavat skriptit

en: Translations
fi: Käännökset

en: Animation scripts
fi: Animaatioskriptit

en: Main Script File
fi: Pääskriptitiedosto

en: Unable to load script file: %1
fi: Skriptitiedostoa ei voitu ladata: %1

en: debug takes one argument
fi: virheenpaikannus vaatii yhden argumentin

en: print() takes one argument
fi: print() vaatii yhden argumentin

en: listAddons takes one argument: addon type
fi: listAddons vaatii yhden argumentin: lisäosatyyppi

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
fi: loadAddon vaatii kaksi argumenttia: lisäosatyypin ja ladattavan lisäosan nimen

en: Failed to find Addon %1 of type %2
fi: Tyypin %2 lisäosan %1 etsiminen epäonnistui

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
fi: Skriptitiedoston avaaminen lisäosalle %1 epäonnistui: %2

en: setData() takes at least one argument
fi: setData() vaatii vähintään yhden argumentin

en: Could not extract the DataEngineObject
fi: DataEngineObjectia ei voitu purkaa

en: Could not extract the DataEngine
fi: DataEngineä ei voitu purkaa

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
fi: removeAllData() vaatii vähintään yhden argumentin (lähteen nimen)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
fi: removeData() vaatii vähintään kaksi argumenttia (lähteen ja avaimen nimet)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
fi: Palvelu vaatii vähintään yhden argumentin: palvelun nimen

en: Requested service %1 was not found in the Package.
fi: Pyydettyä palvelua %1 ei löytynyt paketista.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
fi: Tunnistautuminen vaadittuun laajennukseen ”%1” torjuttiin.

en: loadui() takes one argument
fi: loadui() vaatii yhden argumentin

en: Unable to open '%1'
fi: Ei voitu avata: ”%1”

en: Constructor takes at least 1 argument
fi: Rakentajafunktio vaatii vähintään yhden argumentin

en: dataEngine() takes one argument
fi: dataEngine() vaatii yhden argumentin

en: Could not extract the Applet
fi: Sovelmaa ei voitu purkaa

en: service() takes two arguments
fi: service() vaatii kaksi argumenttia

en: service() takes one argument
fi: service() vaatii yhden argumentin

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
fi: Virhe kohteessa %1 rivillä %2.<br /><br />%3

en: animation() takes one argument
fi: animation() vaatii yhden argumentin

en: %1 is not a known animation type
fi: %1 ei ole tunnettu animointityyppi

en: i18n() takes at least one argument
fi: i18n() vaatii vähintään yhden argumentin

en: i18nc() takes at least two arguments
fi: i18nc() vaatii vähintään kaksi argumenttia

en: i18np() takes at least two arguments
fi: i18np() vaatii vähintään kaksi argumenttia

en: i18ncp() takes at least three arguments
fi: i18ncp() vaatii vähintään kolme argumenttia
