kio_help4 - en to fi translation catalogue (26 entries)

en: Output file
fi: Tulostetiedosto

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
fi: Luo DocBook-entiteetit vakiotoimintojen pikanäppäimille

en: There is no documentation available for %1.
fi: Kohteelle %1 ei ole käyttöopasta.

en: Looking up correct file
fi: Etsitään oikeaa tiedostoa

en: Preparing document
fi: Valmistellaan tiedostoa

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
fi: Pyydettyä ohjetiedostoa ei voitu jäsentää:<br />%1

en: Saving to cache
fi: Tallennetaan välimuistiin

en: Using cached version
fi: Käytetään välimuistissa olevaa versiota

en: Looking up section
fi: Etsitään valintaa

en: Could not find filename %1 in %2.
fi: Tiedostonimeä %1 ei löytynyt hakemistosta %2.

en: Stylesheet to use
fi: Käytettävä tyylisivu

en: Output whole document to stdout
fi: Tulosta koko tiedosto vakiotulosteeseen

en: Output whole document to file
fi: Tulosta koko tiedosto tiedostoon

en: Create a ht://dig compatible index
fi: Luo ht://dig-yhteensopiva hakemisto

en: Check the document for validity
fi: Tarkista tiedoston syntaksi

en: Create a cache file for the document
fi: Luo tiedostosta välimuistitiedosto

en: Set the srcdir, for kdelibs
fi: Aseta lähdehakemisto kdelibsille

en: Parameters to pass to the stylesheet
fi: Tyylisivulle annettavat parametrit

en: The file to transform
fi: Muutettava tiedosto

en: XML-Translator
fi: XML-kääntäjä

en: KDE Translator for XML
fi: KDE:n XML-kääntäjä

en: Could not write to cache file %1.
fi: Välimuistitiedostoon %1 ei voitu kirjoittaa.

en: Parsing stylesheet
fi: Jäsennetään tyylisivua

en: Parsing document
fi: Jäsennetään tiedostoa

en: Applying stylesheet
fi: Otetaan tyylisivu käyttöön

en: Writing document
fi: Kirjoitetaan tiedostoa
