nepomukserver - en to fi translation catalogue (5 entries)

en: Nepomuk Server
fi: Nepomuk-palvelin

en: Nepomuk Server - Manages Nepomuk storage and services
fi: Nepomuk-palvelin – Hallitsee Nepomukin varastoa ja palveluja

en: (c) 2008-2011, Sebastian Trüg
fi: © 2008–2011 Sebastian Trüg

en: Maintainer
fi: Ylläpitäjä

en: Start the nepomukserver without any services
fi: Käynnistä nepomukserver käynnistämättä yhtään palveluita
