phonon_gstreamer - en to fi translation catalogue (15 entries)

en: Warning: You do not seem to have the package gstreamer0.10-plugins-good installed.
              Some video features have been disabled.
fi: Varoitus: Paketti gstreamer0.10-plugins-good ei tunnu olevan asennettu.
              Jotkin video-ominaisuudet poistetaan käytöstä.

en: Warning: You do not seem to have the base GStreamer plugins installed.
              All audio and video support has been disabled
fi: Varoitus: GStreamer-perusliitännäisiä ei tunnu olevan asennettu.
              Kaikki ääni- ja videotuki on poistettu käytöstä.

en: Default
fi: Oletus

en: Unknown
fi: Tuntematon

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: One or more plugins are missing in your GStreamer installation.
fi: Yksi tai useampi liitännäinen puuttuu GStreamer-asennuksestasi.

en: Missing codec helper script assistant.
fi: Puuttuva koodekin opasteskriptiavustaja.

en: Plugin codec installation failed.
fi: Liitännäiskoodekin asennus epäonnistui.

en: Phonon attempted to install an invalid codec name.
fi: Tieto koodekin asennuksen onnistumisesta oli virheellinen.

en: The codec installer crashed.
fi: Koodekkiasennin kaatui.

en: The required codec could not be found for installation.
fi: Vaadittua koodekkia ei löytynyt.

en: An unspecified error occurred during codec installation.
fi: Koodekin asennuksessa tapahtui määrittelemätön virhe.

en: Not all codecs could be installed.
fi: Kaikkia koodekkeja ei voitu asentaa.

en: User aborted codec installation
fi: Käyttäjä keskeytti koodekin asentamisen.

en: Could not update plugin registry after update.
fi: Rekisteriä ei voitu päivittää päivityksen päätteeksi.
