kio_bookmarks - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Root
fr: Racine

en: Places
fr: Emplacements

en: Bad request: %1
fr: Requête incorrecte : %1

en: My bookmarks
fr: Mes signets

en: Initial developer
fr: Développeur originel

en: There are no bookmarks to display yet.
fr: Il n'y a aucun signet à afficher pour le moment.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
fr: Impossible de trouver le fichier CSS « kio_bookmarks ». L'affichage ne sera pas optimal.
    Veuillez vérifier votre configuration.

en: My Bookmarks
fr: Mes signets
