nepomuk - en to fr translation catalogue (5 entries)

en: Nepomuk Service Stub
fr: Simulation du service Nepomuk

en: Maintainer
fr: Mainteneur

[ctx: @info:shell]
en: Service to start
fr: Service à démarrer

en: No service name specified
fr: Aucun nom de service n'est indiqué

en: Unknown service name:
fr: Nom de service inconnu :
