htmlsearch - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: KDE Index generator for help files.
ga: Cruthaitheoir Innéacs KDE le haghaidh comhad cabhrach.

en: The language to index
ga: An teanga le hinnéacsú

en: Generating Index
ga: Innéacs á Ghiniúint

en: Scanning for files
ga: Comhaid á scanadh

en: Extracting search terms
ga: Téarmaí cuardaigh á n-asbhaint

en: Generating index...
ga: Innéacs á ghiniúint...

en: Files processed: %1
ga: Comhaid phróiseáilte: %1
