kcmnotify - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: <h1>System Notifications</h1>KDE allows for a great deal of control over how you will be notified when certain events occur. There are several choices as to how you are notified:<ul><li>As the application was originally designed.</li><li>With a beep or other noise.</li><li>Via a popup dialog box with additional information.</li><li>By recording the event in a logfile without any additional visual or audible alert.</li></ul>
ga: <h1>Fógairt an Chórais</h1>Cuireann KDE thú i gceannas ar conas a chuirfear in iúl duit nuair a tharlaíonn teagmhais áirithe.  Tá na roghanna seo a leanas agat:<ul><li>Trí scéim fhógartha an fheidhmchláir féin.</li><li>Trí bíp nó torann eile a sheinm.</li><li>Trí preabfhuinneog ina bhfuil faisnéis bhreise a thaispeáint.</li><li>Trí an teagmhas a thaifeadadh i logchomhad gan aon fhógairt infheicthe nó inchloiste eile.</li></ul>

en: Event source:
ga: Foinse an teagmhais:

en: &Applications
ga: &Feidhmchláir

en: &Player Settings
ga: &Socruithe an tSeinnteora

en: System Notification Control Panel Module
ga: Modúl Rialaithe um Fhógairt an Chórais

en: (c) 2002-2006 KDE Team
ga: © 2002-2006 KDE Team

en: Original implementation
ga: Bunfheidhmiú

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
ga: Bain úsáid as an chóras fuaime &KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
ga: Ú&sáid seinnteoir seachtrach

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
ga: &Seinnteoir:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
ga: Ga&n aschur fuaime
