kcmshell - en to ga translation catalogue (12 entries)

en: KDE Control Module
ga: Modúl Rialaithe KDE

en: A tool to start single KDE control modules
ga: Uirlis chun modúl rialaithe singil de chuid KDE a thosú

en: (c) 1999-2004, The KDE Developers
ga: © 1999-2004, Forbróirí KDE

en: Maintainer
ga: Cothaitheoir

en: List all possible modules
ga: Liostáil na modúil go léir

en: Configuration module to open
ga: Modúl cumraíochta le hoscailt

en: Specify a particular language
ga: Sonraigh teanga áirithe

en: Do not display main window
ga: Ná taispeáin an phríomhfhuinneog

en: Arguments for the module
ga: Argóintí don mhodúl

en: The following modules are available:
ga: Tá na modúil seo a leanas ar fáil:

en: No description available
ga: Níl cur síos ar fáil

en: Could not find module '%1'. See kcmshell4 --list for the full list of modules.
ga: Níorbh fhéidir modúl '%1' a aimsiú. Féach ar kcmshell4 --list chun an liosta iomlán a fháil.
