kdebugdialog - en to ga translation catalogue (21 entries)

en: Debug Settings
ga: Socruithe Dífhabhtaithe

en: File
ga: Comhad

en: Message Box
ga: Bosca Teachtaireachta

en: Shell
ga: Blaosc

en: None
ga: Neamhní

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
ga: Eolas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
ga: Aschur go:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
ga: Ainm comhaid:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
ga: Earráid

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
ga: Tobscoir tar éis earráide marfaí

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
ga: Díchumasaigh aschur dífhabhtaithe go léir

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
ga: Rabhadh

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
ga: Earráid Mharfach

en: &Select All
ga: &Roghnaigh Uile

en: &Deselect All
ga: &Díroghnaigh Uile

en: A dialog box for setting preferences for debug output
ga: Dialóg lenar féidir sainroghanna aschurtha dífhabhtaithe a shocrú

en: Copyright 1999-2009, David Faure <email>faure@kde.org</email>
ga: © 1999-2009, David Faure <email>faure@kde.org</email>

en: Maintainer
ga: Cothaitheoir

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
ga: Taispeáin an dialóg chríochnaithe in ionad na dialóige réamhshocraithe liosta

en: Turn area on
ga: Limistéar ann

en: Turn area off
ga: Limistéar as
