kio_sftp - en to ga translation catalogue (26 entries)

en: Incorrect or invalid passphrase
ga: Frása faire mícheart nó neamhbhailí

en: SFTP Login
ga: Logáil Isteach SFTP

en: Use the username input field to answer this question.
ga: Úsáid an réimse 'ainm úsáideora' chun an cheist seo a fhreagairt.

en: Please enter your password.
ga: Tabhair uait d'fhocal faire.

en: Site:
ga: Suíomh:

en: Could not allocate callbacks
ga: Níorbh fhéidir aisghlaonna a dháileadh.

en: Could not set log verbosity.
ga: Níorbh fhéidir foclaíocht an logchomhaid a shocrú.

en: Could not create a new SSH session.
ga: Níorbh fhéidir seisiún nua SSH a chruthú.

en: Could not set a timeout.
ga: Níorbh fhéidir teorainn ama a shocrú.

en: Could not set compression.
ga: Níorbh fhéidir an comhbhrú a shocrú.

en: Could not set host.
ga: Níorbh fhéidir óstríomhaire a shocrú.

en: Could not set port.
ga: Níorbh fhéidir an port a shocrú.

en: Could not set username.
ga: Níorbh fhéidir ainm úsáideora a shocrú.

en: Could not parse the config file.
ga: Níorbh fhéidir an comhad cumraíochta a pharsáil.

en: The host key for this server was not found, but another type of key exists.
    An attacker might change the default server key to confuse your client into thinking the key does not exist.
    Please contact your system administrator.
    %1
ga: Níor aimsíodh eochair an fhreastalaí seo, ach tá eochair de chineál eile ann.
    B'fhéidir le hionsaitheoir eochair réamhshocraithe an fhreastalaí a athrú chun mearbhall a chur ar do chliant, sa chaoi go gceapann an cliant nach bhfuil an eochair ann.
    Téigh i dteagmháil le riarthóir do chórais.
    %1

en: The host key for the server %1 has changed.
    This could either mean that DNS SPOOFING is happening or the IP address for the host and its host key have changed at the same time.
    The fingerprint for the key sent by the remote host is:
     %2
    Please contact your system administrator.
    %3
ga: Athraíodh eochair an óstríomhaire le haghaidh fhreastalaí %1.
    Seans go bhfuil CLEAS DNS ar siúl, nó gur athraíodh seoladh IP an óstríomhaire agus a eochair ag an am céanna.
    Seo é méarlorg na heochrach a sheol an t-óstríomhare cianda:
     %2
    Téigh i dteagmháil le riarthóir do chórais.
    %3

en: Warning: Cannot verify host's identity.
ga: Rabhadh: Ní féidir aitheantas an óstríomhaire a fhíorú.

en: The authenticity of host %1 cannot be established.
    The key fingerprint is: %2
    Are you sure you want to continue connecting?
ga: Ní féidir aitheantas óstríomhaire %1 a dheimhniú.
    Seo é méarlorg na heochrach: %2
    An bhfuil tú cinnte gur mhaith leat ceangal mar sin féin?

en: Authentication failed.
ga: Theip ar fhíordheimhniú.

en: Please enter your username and password.
ga: Tabhair uait ainm úsáideora agus focal faire le do thoil.

en: Incorrect username or password
ga: Ainm úsáideora mícheart nó focal faire

en: Unable to request the SFTP subsystem. Make sure SFTP is enabled on the server.
ga: Ní féidir teacht ar an bhfo-chóras SFTP. Bí cinnte go bhfuil SFTP cumasaithe ar an bhfreastalaí.

en: Could not initialize the SFTP session.
ga: Níorbh fhéidir an seisiún SFTP a thúsú.

en: Successfully connected to %1
ga: D'éirigh le ceangal le %1

en: Could not read link: %1
ga: Níorbh fhéidir an nasc a léamh: %1

en: Could not change permissions for
    %1
ga: Níorbh fhéidir ceadanna a athrú le haghaidh
    %1
