kreadconfig - en to ga translation catalogue (7 entries)

en: Read KConfig entries - for use in shell scripts
ga: Léigh iontrálacha KConfig - le haghaidh scripteanna blaoisce

en: (c) 2001 Red Hat, Inc.
ga: © 2001 Red Hat, Inc.

en: Use <file> instead of global config
ga: Úsáid <comhad> in ionad na cumraíochta comhchoitinne

en: Group to look in. Use repeatedly for nested groups.
ga: Grúpa le cuardach.  Úsáid arís agus arís eile le haghaidh grúpaí neadaithe.

en: Key to look for
ga: Eochair le lorg

en: Default value
ga: Luach réamhshocraithe

en: Type of variable
ga: Cineál athróga
