kcm_activities - en to ga translation catalogue (8 entries)

en: Activities
ga: Gníomhaíochtaí

en: (c) 2012 Ivan Cukic
ga: © 2012 Ivan Cukic

en: Available Features
ga: Gnéithe Le Fáil

en: Plugins
ga: Breiseáin

[ctx: unit of time. months to keep the history]
en:  month |  months
ga[0]:  mhí
ga[1]:  mhí
ga[2]:  mhí
ga[3]:  mí
ga[4]:  mí

[ctx: for in 'keep history for 5 months']
en: for
ga: ar feadh

[ctx: unlimited number of months]
en: forever
ga: go brách

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Privacy
ga: Príobháideacht
