kio_help4 - en to ga translation catalogue (26 entries)

en: Output file
ga: Aschomhad

en: Generates DocBook entities for key shortcuts of standard actions
ga: Cruthaigh aonáin DocBook d'aicearraí de ghníomhartha caighdeánacha

en: There is no documentation available for %1.
ga: Níl aon doiciméadú ar fáil le haghaidh %1.

en: Looking up correct file
ga: Comhad ceart á lorg

en: Preparing document
ga: Cáipéis á hullmhú

en: The requested help file could not be parsed:<br />%1
ga: Ní féidir an comhad iarrtha cabhrach a pharsáil:<br />%1

en: Saving to cache
ga: Á shábháil sa taisce

en: Using cached version
ga: Ag úsáid an leagan ón taisce

en: Looking up section
ga: Ag cuardach ar mhír

en: Could not find filename %1 in %2.
ga: Ní féidir an t-ainm comhaid %1 a aimsiú i %2.

en: Stylesheet to use
ga: Stílbhileog le húsáid

en: Output whole document to stdout
ga: Scríobh an cháipéis iomlán ar an ngnáth-aschur

en: Output whole document to file
ga: Scríobh an cháipéis iomlán go comhad

en: Create a ht://dig compatible index
ga: Cruthaigh innéacs comhoiriúnach do ht://dig

en: Check the document for validity
ga: Seiceáil bailíocht na cáipéise

en: Create a cache file for the document
ga: Cruthaigh comhad taisce don cháipéis

en: Set the srcdir, for kdelibs
ga: Socraigh an chomhadlann fhoinseach (srcdir) le haghaidh kdelibs

en: Parameters to pass to the stylesheet
ga: Paraiméadair le cur chuig an stílbhileog

en: The file to transform
ga: An comhad atá le claochlú

en: XML-Translator
ga: Aistritheoir XML

en: KDE Translator for XML
ga: Aistritheoir KDE le haghaidh XML

en: Could not write to cache file %1.
ga: Ní féidir scríobh sa chomhad taisce %1.

en: Parsing stylesheet
ga: Stílbhileog á parsáil

en: Parsing document
ga: Cáipéis á parsáil

en: Applying stylesheet
ga: Stílbhileog á cur i bhfeidhm

en: Writing document
ga: Cáipéis á scríobh
