solid_qt - en to ga translation catalogue (123 entries)

en: Network Shares
ga: Comhranna Líonra

en: NFS and SMB shares declared in your system
ga: Comhranna NFS agus SMB ar fáil ar do chóras

en: WLAN Interface
ga: Comhéadan WLAN

en: Networking Interface
ga: Comhéadan Líonraithe

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: External %1%2 Drive
ga: Tiomántán Seachtrach %1%2

[ctx: %1 is CD-ROM/CD-R/etc; %2 is '/DVD-ROM'/'/DVD-R'/etc (with leading slash)]
en: %1%2 Drive
ga: Tiomántán %1%2

en: External Floppy Drive
ga: Tiomántán Seachtrach Discéad

en: Floppy Drive
ga: Tiomántán Diosca Fhlapaigh

[ctx: %1 is the size]
en: %1 External Hard Drive
ga: Tiomántán Crua Seachtrach %1

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Hard Drive
ga: Tiomántán Crua %1

en: External Hard Drive
ga: Tiomántán Crua Seachtrach

en: Hard Drive
ga: Tiomántán Crua

en: Drive
ga: Tiomántán

en: Blank CD-R
ga: CD-R Bán

en: Blank CD-RW
ga: CD-RW Bán

en: Blank DVD-RAM
ga: DVD-RAM Bán

en: Blank DVD-R
ga: DVD-R Bán

en: Blank DVD+R Dual-Layer
ga: DVD+R Bán Déshraithe

en: DVD+R Dual-Layer
ga: DVD+R Déshraithe

en: Blank DVD-RW
ga: DVD-RW Bán

en: Blank DVD+R
ga: DVD+R Bán

en: Blank DVD+RW
ga: DVD+RW Bán

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
ga: DVD+RW Bán Déshraithe

en: DVD+RW Dual-Layer
ga: DVD+RW Déshraithe

en: Blank BD-R
ga: BD-R Bán

en: Blank BD-RE
ga: BD-RE Bán

en: Blank HD DVD-R
ga: DVD-R HD Bán

en: Blank HD DVD-RW
ga: DVD-RW HD Bán

en: HD DVD-RW
ga: DVD-RW HD

en: Audio CD
ga: Dlúthdhiosca Fuaime

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Encrypted Container
ga: Coimeádán Criptithe %1

en: Encrypted Container
ga: Coimeádán Criptithe

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Removable Media
ga: Meán Inbhainte %1

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Media
ga: Meán %1

en: UPnP Internet Gateway Device
ga: Gléas Geata Idirlín UPnP

en: UPnP devices
ga: Gléasanna UPnP

en: UPnP Media Server v1
ga: Freastalaí Meán UPnP leagan 1

en: UPnP Media Server v2
ga: Freastalaí Meán UPnP leagan 2

en: UPnP Media Server v3
ga: Freastalaí Meán UPnP leagan 3

en: Computer
ga: Ríomhaire

en: Processor
ga: Próiseálaí

en: Portable Media Player
ga: Seinnteoir Iniompair Meán

en: Camera
ga: Ceamara

en: Devices
ga: Gléasanna

en: Devices declared in your system
ga: Gléasanna ar fáil ar do chóras

en: You are not authorized to perform this operation.
ga: Níl cead agat an oibríocht seo seo dhéanamh.

en: The device is currently busy.
ga: Tá an gléas gnóthach faoi láthair.

en: The requested operation has failed.
ga: Theip ar an oibríocht iarrtha.

en: The requested operation has been canceled.
ga: Cealaíodh an oibríocht iarrtha.

en: An invalid or malformed option has been given.
ga: Tugadh rogha neamhbhailí nó mhíchumtha.

en: The kernel driver for this filesystem type is not available.
ga: Níl tiománaí eithne don chóras comhad seo ar fáil.

en: An unspecified error has occurred.
ga: Tharla earráid anaithnid.

en: Storage
ga: Stóras

en: Storage devices
ga: Gléasanna stórais

en: Swap Space
ga: Spás Babhtála

en: External Floppy Drive
ga: Tiomántán Flapach Seachtrach

en: Floppy Drive
ga: Tiomántán Flapach

en: External Hard Drive
ga: Tiomántán Crua Seachtrach

en: Hard Drive
ga: Tiomántán Crua

en: Drive
ga: Tiomántán

en: Blank CD-R
ga: CD-R Bán

en: Blank CD-RW
ga: CD-RW Bán

en: Blank DVD-RAM
ga: DVD-RAM Bán

en: Blank DVD-R
ga: DVD-R Bán

en: Blank DVD+R Dual-Layer
ga: DVD+R Bán Déshraithe

en: DVD+R Dual-Layer
ga: DVD+R Déshraithe

en: Blank DVD-RW
ga: DVD-RW Bán

en: Blank DVD+R
ga: DVD+R Bán

en: Blank DVD+RW
ga: DVD+RW Bán

en: Blank DVD+RW Dual-Layer
ga: DVD+RW Bán Déshraithe

en: DVD+RW Dual-Layer
ga: DVD+RW Déshraithe

en: Blank BD-R
ga: BD-R Bán

en: Blank BD-RE
ga: BD-RE Bán

en: Blank HD DVD-R
ga: DVD-R HD Bán

en: Blank HD DVD-RW
ga: DVD-RW HD Bán

en: HD DVD-RW
ga: DVD-RW HD

en: Audio CD
ga: Dlúthdhiosca Fuaime

[ctx: %1 is the size]
en: %1 Encrypted Drive
ga: Tiomántán Criptithe %1

en: Encrypted Drive
ga: Tiomántán Criptithe

en: You are not authorized to perform this operation
ga: Níl cead agat an oibríocht seo seo dhéanamh

en: The device is currently busy
ga: Tá an gléas gnóthach faoi láthair

en: The requested operation has failed
ga: Theip ar an oibríocht iarrtha

en: The requested operation has been canceled
ga: Cealaíodh an oibríocht iarrtha

en: An invalid or malformed option has been given
ga: Tugadh rogha neamhbhailí nó mhíchumtha

en: The kernel driver for this filesystem type is not available
ga: Níl tiománaí eithne don chóras comhad seo ar fáil

en: An unspecified error has occurred
ga: Tharla earráid gan sonrú

en: Storage
ga: Stóras

en: Storage devices
ga: Gléasanna stórais

en: UPnP Devices
ga: Gléasanna UPnP

en: UPnP devices detected on your network
ga: Gléasanna UPnP a braitheadh ar do líonra

en: A/C Adapter
ga: Cuibheoir SA

[ctx: %1 is battery technology]
en: %1 Battery
ga: Cadhnra %1

[ctx: battery technology]
en: Lithium Ion
ga: Ian Litiam

[ctx: battery technology]
en: Lithium Polymer
ga: Polaiméir Litiam

[ctx: battery technology]
en: Lithium Iron Phosphate
ga: Fosfáit Iarainn Litiam

[ctx: battery technology]
en: Lead Acid
ga: Luaidhe-Aigéadach

[ctx: battery technology]
en: Nickel Cadmium
ga: Caidmiam Nicile

[ctx: battery technology]
en: Nickel Metal Hydride
ga: Hidríd Mhiotail Nicile

[ctx: battery technology]
en: Unknown
ga: Anaithnid

en: Power Management
ga: Bainisteoireacht Cumhachta

en: Batteries and other sources of power
ga: Cadhnraí agus foinsí cumhachta eile

[ctx: Unknown device type]
en: Unknown
ga: Anaithnid

[ctx: Generic Interface device type]
en: Generic Interface
ga: Comhéadan Ginearálta

[ctx: Processor device type]
en: Processor
ga: Próiseálaí

[ctx: Block device type]
en: Block
ga: Bloc

[ctx: Storage Access device type]
en: Storage Access
ga: Rochtain Stórais

[ctx: Storage Drive device type]
en: Storage Drive
ga: Tiomántán Stórais

[ctx: Optical Drive device type]
en: Optical Drive
ga: Tiomántán Optúil

[ctx: Storage Volume device type]
en: Storage Volume
ga: Imleabhar Stórais

[ctx: Optical Disc device type]
en: Optical Disc
ga: Diosca Optúil

[ctx: Camera device type]
en: Camera
ga: Ceamara

[ctx: Portable Media Player device type]
en: Portable Media Player
ga: Seinnteoir Iniompair Meán

[ctx: Network Interface device type]
en: Network Interface
ga: Comhéadan Líonra

[ctx: Ac Adapter device type]
en: Ac Adapter
ga: Cuibheoir SA

[ctx: Battery device type]
en: Battery
ga: Cadhnra

[ctx: Button device type]
en: Button
ga: Cnaipe

[ctx: Audio Interface device type]
en: Audio Interface
ga: Comhéadan Fuaime

[ctx: Dvb Interface device type]
en: Dvb Interface
ga: Comhéadan Dvb

[ctx: Video device type]
en: Video
ga: Fís

[ctx: Serial Interface device type]
en: Serial Interface
ga: Comhéadan Srathach

[ctx: Smart Card Reader device type]
en: Smart Card Reader
ga: Léitheoir Cártaí Cliste

[ctx: Internet Gateway device type]
en: Internet Gateway Device
ga: Gléas Geata Idirlín

[ctx: Network Share device type]
en: Network Share
ga: Comhroinn Líonra
