kcm_remotecontrol - en to ga translation catalogue (29 entries)

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAction) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EditDBusAction)
en: Dialog
ga: Dialóg

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbTrayIcon)
en: Show tray icon
ga: Taispeáin deilbhín sa tráidire

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ActionContainer)
en: Edit Action
ga: Cuir Gníomh in Eagar

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lFunctions)
en: Functions:
ga: Feidhmeanna:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Parameters:
ga: Paraiméadair:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Options
ga: Roghanna

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAdd)
en: &Add
ga: &Cuir Leis

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbRemove)
en: &Remove
ga: &Bain

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbUp)
en: Move Up
ga: Bog Suas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbDown)
en: Move Down
ga: Bog Síos

en: Profiles:
ga: Próifílí:

en: No button
ga: Gan cnaipe

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ModeDialog)
en: New Mode
ga: Mód Nua

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSetDefault)
en: Set mode as default
ga: Úsáid an mód réamhshocraithe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lButton)
en: Button:
ga: Cnaipe:

[ctx: Header in a table holding DBus functions]
en: Application / Node
ga: Feidhmchlár / Nód

en: Function
ga: Feidhm

en: Parameters
ga: Paraiméadair

en: Description
ga: Cur Síos

en: Value
ga: Luach

en: Profile Name
ga: Ainm Próifíle

en: Author: %1 (Version: %2)
ga: Údar: %1 (Leagan: %2)

[ctx: Profile name]
en: Name
ga: Ainm

en: Button
ga: Cnaipe

en: Application
ga: Feidhmchlár

en: Auto-Populate
ga: Uathlíon

en: Remote supports all defined buttons in selected profile
ga: Tacaíonn an cianrialtán le gach cnaipe sainmhínithe sa phróifíl roghnaithe

en: Remote does not support all defined buttons in selected profile
ga: Ní thacaíonn an cianrialtán le gach cnaipe sainmhínithe sa phróifíl roghnaithe

en: Remote supports none of the defined buttons in selected profile
ga: Ní thacaíonn an cianrialtán le haon cheann de na cnaipí sainmhínithe sa phróifíl roghnaithe
