audiorename_plugin - en to gl translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
gl: Xa existe un ficheiro máis vello chamado «%1».

en: A similar file named '%1' already exists.
gl: Xa existe un ficheiro semellante chamado «%1».

en: A newer file named '%1' already exists.
gl: Xa existe un ficheiro máis recente chamado «%1».

en: Source File
gl: Ficheiro de orixe

en: Existing File
gl: Ficheiro xa existente

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
gl: Desexa substituír o ficheiro existente co da dereita?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
gl: Este ficheiro de son non está gardado
    no servidor local.
    Prema esta etiqueta para cargalo.

en: Unable to load audio file
gl: Non é posíbel cargar o ficheiro de son

en: Artist: %1
gl: Artista: %1

en: Title: %1
gl: Título: %1

en: Comment: %1
gl: Comentario: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
gl: Taxa de bits: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
gl: Taxa de mostraxe: %1 %2

en: Length:
gl: Lonxitude:
