kcm_phonon - en to gl translation catalogue (57 entries)

en: Playback (%1)
gl: Reprodución (%1)

en: Recording (%1)
gl: Gravando (%1)

en: Independent Devices
gl: Dispositivos independentes

en: KDE Audio Hardware Setup
gl: Configuración do hardware de son para KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, profileLabel)
en: Profile
gl: Perfil

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, cardLabel)
en: Sound Card
gl: Tarxeta de son

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, deviceGroupBox)
en: Device Configuration
gl: Configuración do dispositivo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Connector
gl: Conector

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel)
en: Sound Device
gl: Dispositivo de son

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, outputGroupBox)
en: Speaker Placement and Testing
gl: Situación e probas do altofalante

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, inputGroupBox)
en: Input Levels
gl: Niveis de entrada

[ctx: @info User changed Phonon backend]
en: To apply the backend change you will have to log out and back in again.
gl: Para aplicar o cambio de infraestrutura terá que saír da sesión e entrar de novo.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListWidget, m_select) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListWidget, m_select)
en: A list of Phonon Backends found on your system.  The order here determines the order Phonon will use them in.
gl: Unha lista coas infraestruturas de Phonon que se atoparon no sistema. A orde aquí determina a orde coa que as usará Phonon.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_up) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, preferButton)
en: Prefer
gl: Preferir

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, m_down) i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, deferButton)
en: Defer
gl: Postergar

en: Audio Playback
gl: Reprodución de son

en: Audio Recording
gl: Gravación de son

en: Video Recording
gl: Gravación de vídeo

en: Invalid
gl: Non válido

en: Test the selected device
gl: Probar o dispositivo escollido

en: Defines the default ordering of devices which can be overridden by individual categories.
gl: Define a ordenación predeterminada dos dispositivos, pode ser sobrescrita por categorías individuais.

en: Default Audio Playback Device Preference
gl: Preferencia do dispositivo predeterminado de reprodución de son

en: Default Audio Recording Device Preference
gl: Preferencia do dispositivo predeterminado de gravación de son

en: Default Video Recording Device Preference
gl: Preferencia do dispositivo predeterminado de gravación de vídeo

en: Audio Playback Device Preference for the '%1' Category
gl: Preferencia do dispositivo de reprodución de son para a categoría «%1»

en: Audio Recording Device Preference for the '%1' Category
gl: Preferencia do dispositivo de gravación de son para a categoría «%1»

en: Video Recording Device Preference for the '%1' Category
gl: Preferencia do dispositivo de gravación de imaxe para a categoría «%1»

en: Apply the currently shown device preference list to the following other audio playback categories:
gl: Aplicar esta lista de preferencia do dispositivo ás seguintes categorías de reprodución de son:

en: Default/Unspecified Category
gl: Categoría predeterminada/non especificada

en: Failed to set the selected audio output device
gl: Produciuse un erro ao configurar o dispositivo de saída de son escollido

en: Your backend may not support audio recording
gl: Poida que a infraestrutura non permita gravar son

en: Your backend may not support video recording
gl: Poida que a infraestrutura non permita gravar vídeo

en: Testing %1
gl: Estase a probar %1

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, categoryTree) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, categoryTree)
en: Various categories of media use cases.  For each category, you may choose what device you prefer to be used by the Phonon applications.
gl: Varias categorías de casos de uso dos medios. Para cada categoría pode escoller o dispositivo que prefire usar cos aplicativos Phonon.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showAdvancedDevicesCheckBox)
en: Show advanced devices
gl: Mostras os dispositivos avanzados

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, applyPreferencesButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Use the currently shown device list for more categories.
gl: Usa esta lista de dispositivos para máis categorías.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, applyPreferencesButton)
en: Apply Device List To...
gl: Aplicar a lista de dispositivos a…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QTreeView, deviceList)
en: Devices found on your system, suitable for the selected category.  Choose the device that you wish to be used by the applications.
gl: Os dispositivos que se atoparon no sistema que se adaptan á categoría escollida. Escolla o dispositivo que desexe que usen os aplicativos.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, deviceList)
en: The order determines the preference of the devices. If for some reason the first device cannot be used Phonon will try to use the second, and so on.
gl: A orde determina a preferencia dos dispositivos. Se por algunha razón non é posíbel usar o primeiro dispositivo, Phonon intentará usar o segundo, e así en diante.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, testPlaybackButton)
en: Test
gl: Probar

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, preferButton)
en: prefer the selected device
gl: preferir o dispositivo escollido

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, deferButton)
en: no preference for the selected device
gl: non se indicou a prioridade do dispositivo escollido

en: Phonon Configuration Module
gl: Módulo de configuración de Phonon

en: Device Preference
gl: Preferencia do dispositivo

en: Backend
gl: Infraestrutura

en: Audio Hardware Setup
gl: Configuración do hardware de son

en: Front Left
gl: Dianteiro esquerdo

en: Front Left of Center
gl: Dianteiro esquerdo ou central

en: Front Center
gl: Dianteiro central

en: Front Right of Center
gl: Dianteiro dereito ou central

en: Front Right
gl: Dianteiro dereito

en: Side Left
gl: Lateral esquerdo

en: Side Right
gl: Lateral dereito

en: Rear Left
gl: Traseiro esquerdo

en: Rear Center
gl: Traseiro central

en: Rear Right
gl: Traseiro dereito

en: Unknown Channel
gl: Canle descoñecida
