kcmnotify - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: <h1>System Notifications</h1>KDE allows for a great deal of control over how you will be notified when certain events occur. There are several choices as to how you are notified:<ul><li>As the application was originally designed.</li><li>With a beep or other noise.</li><li>Via a popup dialog box with additional information.</li><li>By recording the event in a logfile without any additional visual or audible alert.</li></ul>
gl: <h1>Notificacións do sistema</h1>KDE dálle moitas posibilidades de controlar como se lle avisará cando ocorran certos acontecementos. Hai varias posibilidades para avisalo:<ul><li>Como fose deseñado orixinalmente o aplicativo.</li><li>Cunha badalada ou outro son.</li><li>Mediante un cadro de diálogo emerxente con información adicional.</li><li>Gardando o acontecemento nun ficheiro de rexistro sen ningunha notificación visual nin auditiva.</li></ul>

en: Event source:
gl: Orixe do acontecemento:

en: &Applications
gl: &Aplicativos

en: &Player Settings
gl: Configuración do &reprodutor

en: System Notification Control Panel Module
gl: Módulo de notificacións do sistema para o panel de control

en: (c) 2002-2006 KDE Team
gl: © 2002-2006 Equipo de KDE

en: Original implementation
gl: Implementación orixinal

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
gl: Utilizar o sistema de son de &KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbVolume)
en: Force &Volume:
gl: Forzar o &volume:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
gl: &Utilizar un programa externo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
gl: Re&produtor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
gl: Se&n saída de son
