kcmshell - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: KDE Control Module
gl: Módulo de control de KDE

en: A tool to start single KDE control modules
gl: Unha utilidade para iniciar individualmente módulos de control de KDE

en: (c) 1999-2004, The KDE Developers
gl: © 1999-2004, Os desenvolvedores de KDE

en: Maintainer
gl: Mantenedor

en: List all possible modules
gl: Listar todos os módulos posíbeis

en: Configuration module to open
gl: Módulo de configuración para abrir

en: Specify a particular language
gl: Especifique un idioma en particular

en: Do not display main window
gl: Non mostrar a xanela principal

en: Arguments for the module
gl: Argumentos para o módulo

en: The following modules are available:
gl: Están dispoñíbeis os seguintes módulos:

en: No description available
gl: Sen descrición dispoñíbel

en: Could not find module '%1'. See kcmshell4 --list for the full list of modules.
gl: Non foi posíbel atopar o módulo «%1». Consulte «kcmshell4 --list» para ver a lista completa dos módulos.
