kdebugdialog - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Debug Settings
gl: Configuración de depuración

en: File
gl: Ficheiro

en: Message Box
gl: Área da mensaxe

en: None
gl: Ningún

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
gl: Información

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
gl: Saída a:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
gl: Nome do ficheiro:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
gl: Erro

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
gl: Interromper cando se produzan erros fatais

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
gl: Desactivar toda a saída de depuración

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
gl: Aviso

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
gl: Erro fatal

en: &Select All
gl: Escoller &todo

en: &Deselect All
gl: &Anular toda a selección

en: A dialog box for setting preferences for debug output
gl: Unha diálogo para estabelecer as preferencias para a depuración da saída

en: Maintainer
gl: Mantenedor

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
gl: Mostrar o diálogo completamente detallado no canto do diálogo predeterminado

en: Turn area on
gl: Acender a área

en: Turn area off
gl: Apagar a área
