kio_bookmarks - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Root
gl: Raíz

en: Places
gl: Lugares

en: Bad request: %1
gl: Petición incorrecta: %1

en: My bookmarks
gl: Os meus marcadores

en: Initial developer
gl: Primeiro desenvolvedor

en: There are no bookmarks to display yet.
gl: Aínda non hai ningún marcador que mostrar.

en: kio_bookmarks CSS file not found. Output will look ugly.
    Check your installation.
gl: Non se atopou o ficheiro CSS de kio_bookmarks. A saída terá un aspecto feo.
    Comprobe a instalación.

en: My Bookmarks
gl: Os meus marcadores
