kio_nfs - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: %1: Unsupported NFS version
gl: %1: a versión de NFS é incompatíbel.

en: RPC error %1
gl: Erro %1 de RPC

en: No space left on device
gl: Non queda espazo no dispositivo

en: Read only file system
gl: Sistema de só lectura

en: Filename too long
gl: O nome do ficheiro é longo de máis

en: Disk quota exceeded
gl: Excedeuse a cota do disco

en: NFS error %1 - %2
gl: Erro %1 de NFS - %2

en: Failed to mount %1
gl: Non foi posíbel montar %1

en: Unknown target
gl: Destino descoñecido
