kio_thumbnail - en to gl translation catalogue (11 entries)

[ctx: @option:check]
en: Rotate the image automatically
gl: Xirar automaticamente a imaxe

en: No MIME Type specified.
gl: Non se especificou un tipo MIME.

en: No or invalid size specified.
gl: Tamaño sen especificar ou incorrecto.

en: Cannot create thumbnail for directory
gl: Non foi posíbel crear a miniatura do directorio

en: No plugin specified.
gl: Non se especificou un complemento.

en: Cannot load ThumbCreator %1
gl: Non foi posíbel cargar ThumbCreator %1

en: Cannot create thumbnail for %1
gl: Non foi posíbel crear a miniatura de %1

en: Failed to create a thumbnail.
gl: Produciuse un erro ao crear unha miniatura.

en: Could not write image.
gl: Non foi posíbel escribir a imaxe.

en: Failed to attach to shared memory segment %1
gl: Produciuse un erro ao acceder ao segmento de memoria compartida %1

en: Image is too big for the shared memory segment
gl: A imaxe é demasiado grande para o segmento de memoria compartida
