knetattach - en to gl translation catalogue (28 entries)

en: Enter a name for this <i>WebFolder</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
gl: Introduza un nome para este <i>Cartafol web</i> así como o enderezo do servidor, o porto e a ruta ao cartafol e prema o botón <b>Gardar e conectar</b>.

en: Enter a name for this <i>Secure shell connection</i> as well as a server address, port and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
gl: Introduza un nome para esta <i>Conexión segura de shell</i> así como o enderezo do servidor, o porto e a ruta ao cartafol e prema bo botón <b>Gardar e conectar</b>.

en: Enter a name for this <i>File Transfer Protocol connection</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
gl: Introduza un nome para esta <i>Conexión de Protocolo de Transferencia de Ficheiros (FTP)</i> así como o enderezo do servidor, o porto e a ruta ao cartafol e prema o botón <b>Gardar e conectar</b>.

en: Enter a name for this <i>Microsoft Windows network drive</i> as well as a server address and folder path to use and press the <b>Save & Connect</b> button.
gl: Introduza un nome para esta <i>Unidade en rede de Microsoft Windows</i> así como o enderezo do servidor, o porto e a ruta ao cartafol e prema o botón <b>Gardar e conectar</b>.

en: Unable to connect to server.  Please check your settings and try again.
gl: Non foi posíbel conectar co servidor. Comprobe a configuración e inténteo de novo.

en: Save && C&onnect
gl: Gardar e c&onectar

en: C&onnect
gl: C&onectar

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWizard, KNetAttach)
en: Network Folder Wizard
gl: Asistente de cartafoles en rede

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderType)
en: Add Network Folder
gl: Engadir un cartafol en rede

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Select the type of network folder you wish to connect to and press the Next button.
gl: Escolla o tipo de cartafol de rede co que quere conectar e prema o botón Seguinte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _recent)
en: &Recent connection:
gl: Conexión &recente:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _webfolder)
en: &WebFolder (webdav)
gl: Cartafol &web (webdav)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _fish)
en: &Secure shell (ssh)
gl: &Shell segura (ssh)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, _smb)
en: &Microsoft® Windows® network drive
gl: Unidade de rede de &Microsoft® Windows®

note: i18n: ectx: property (title), widget (QWizardPage, _folderParameters)
en: Network Folder Information
gl: Información do cartafol en rede

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _informationText)
en: Enter a name for this <i>%1</i> as well as the server address, port and folder path to use and press the Next button.
gl: Introduza un nome para este <i>%1</i> así como o enderezo do servidor, o porto e a ruta ao cartafol para usar e prema o botón Seguinte.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Name:
gl: &Nome:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _userText)
en: &User:
gl: &Usuario:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Se&rver:
gl: Se&rvidor:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _portText)
en: &Port:
gl: &Porto:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _protocol)
en: &Protocol:
gl: &Protocolo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Folder:
gl: Carta&fol:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, _encodingText)
en: Encoding:
gl: Codificación:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _createIcon)
en: Cr&eate an icon for this remote folder
gl: Cr&ear unha icona para este cartafol remoto

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, _useEncryption)
en: &Use encryption
gl: &Usar cifraxe

en: KDE Network Wizard
gl: Asistente de rede de KDE

en: (c) 2004 George Staikos
gl: © 2004 George Staikos

en: Primary author and maintainer
gl: Autor principal e mantenedor
