knotify4 - en to gl translation catalogue (13 entries)

en: Devices notification
gl: Notificacións de dispositivos

en: Could not mount the following device: %1
gl: Non foi posíbel montar este dispositivo: %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
gl: Non foi posíbel desmontar este dispositivo: %1
    Hai aberto polo menos un ficheiros deste dispositivo nalgún aplicativo

[ctx: The term "remove" here means "physically disconnect the device from the computer", whereas "safely" means "without risk of data loss"]
en: The following device can now be safely removed: %1
gl: Este dispositivo pode quitarse con seguranza: %1

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
gl: Non foi posíbel expulsar este dispositivo: %1
    Hai aberto polo menos un ficheiros deste dispositivo nalgún aplicativo

en: The following device can now be safely removed: %1
gl: Este dispositivo pode quitarse con seguranza: %1

en: KDE Notification Daemon
gl: Daemon de notificacións de KDE

en: (C) 1997-2008, KDE Developers
gl: © 1997-2008, Os desenvolvedores de KDE

en: Current Maintainer
gl: Mantenedor actual

en: Previous Maintainer
gl: Anterior mantenedor

en: Sound support
gl: Compatibilidade co son

en: Porting to KDE 4
gl: Porte a KDE 4

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
gl: Fallou o arranque do servizo Jovie de texto lido
