kquitapp - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Command-line application quitter
gl: Terminador de aplicativos para a liña de ordes

en: Quit a D-Bus enabled application easily
gl: Sae facilmente de aplicativos con interfaces D-Bus

en: (c) 2006, Aaron Seigo
gl: © 2006, Aaron Seigo

en: Current maintainer
gl: Mantenedor actual

en: Full service name, overrides application name provided
gl: Nome completo do servizo, sobreponse ao fornecido polo aplicativo

en: Path in the D-Bus interface to use
gl: Ruta a usar na interface D-Bus

en: The name of the application to quit
gl: O nome do aplicativo do que saír

en: Application %1 could not be found using service %2 and path %3.
gl: Non foi posíbel atopar o aplicativo %1 mediante o servizo %2 e ruta %3.

en: Quitting application %1 failed. Error reported was:
    
         %2 : %3
gl: Fallou a saída do aplicativo %1. Informouse do erro:
    
        %2 : %3
