kuiserver - en to gl translation catalogue (32 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupFinishedJobs)
en: Finished Jobs
gl: Tarefas rematadas

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioMove)
en: Move them to a different list
gl: Movelas a unha lista distinta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioRemove)
en: Remove them
gl: Eliminalas

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupAppearance)
en: Appearance
gl: Aparencia

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioList)
en: Show all jobs in a list
gl: Mostrar todas as tarefas nunha lista

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_radioTree)
en: Show all jobs in a tree
gl: Mostrar todas as tarefas nunha árbore

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_checkShowSeparateWindows)
en: Show separate windows
gl: Mostrar en xanelas separadas

en: %1 file | %1 files
gl[0]: %1 ficheiro
gl[1]: %1 ficheiros

en: %1 folder | %1 folders
gl[0]: %1 cartafol
gl[1]: %1 cartafoles

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Move them to a different list.
gl: Movelas a unha lista distinta.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Remove them.
gl: Eliminalas.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a list.
gl: Mostrar todas as tarefas nunha lista.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show all jobs in a tree.
gl: Mostrar todas as tarefas nunha árbore.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Configuration)
en: Show separate windows.
gl: Mostrar en xanelas separadas.

en: Job Manager
gl: Xestor de tarefas

en: KDE Job Manager
gl: Xestor de tarefas de KDE

en: (C) 2000-2009, KDE Team
gl: © 2000-2009 Equipo de KDE

en: Maintainer
gl: Mantenedor

en: Former Maintainer
gl: Anterior mantenedor

en: Former maintainer
gl: Anterior mantenedor

en: Developer
gl: Desenvolvedor

en: %1 of %2 processed at %3/s
gl: Procesáronse %1 de %2 a %3/s

en: %1 of %2 processed
gl: Procesáronse %1 de %2

en: %1 processed at %2/s
gl: Procesouse %1 a %2/s

en: %1 processed
gl: Procesouse %1

en: Clear
gl: Limpar

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Pause
gl: Pausar

en: Resume
gl: Continuar

en: Configure...
gl: Configurar…

en: List of running file transfers/jobs (kuiserver)
gl: Lista de transferencias ou tarefas sobre ficheiros en execución (kuiserver)

en: Behavior
gl: Comportamento
